Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek a vasalt hajú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek a vasalt hajú fiúk, vagy a zselézett rövid hajú fiúk jönnek be jobban?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 24. 11:33
1 2
 1/14 anonim válasza:
78%
Zselézett rövid hajú. Nem bukom a vasalt hajú srácokra.
2011. ápr. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
csak azért kérdem mert én is rövid zselézett hajú vagyok, bmxezem és mondják ha megnöveszteném a hajam akk úgy jobban néznék ki :/
2011. ápr. 24. 11:39
 3/14 anonim ***** válasza:

Ilyen is, olyan is.

Nem ez a döntő. Volt már több fiú, aki tetszett és hosszabb haja volt (bár nem vasalták, de egyenes volt) és tetszett már több olyan srác is, akinek rövid zselézett haja volt.

A hosszabb hajon az ilyesmit értem:

[link]

[link]

Ne a pasikat nézzéte, azok nem jönnek be, csak a haj a lényeg:D

15/L

2011. ápr. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hosszabb hajú srácok jönnek be, bár ne vasalja. A zselétől is rosszul vagyok.
2011. ápr. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
kicsit hosszabb, kócosra zselézett :))
2011. ápr. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
rövid és ne legyen se zselésve, se vasalva
2011. ápr. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 napietus ***** válasza:
mindegy, hogy zselézett-e, de a hosszú hajú fiúk nekem nem jönnek be egyáltalán. vasalt meg pláne. sztem b*zis.
2011. ápr. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
mind1,csak NE legyen emos :)
2011. ápr. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én magamnak lenyírom géppel, a felső részt kicsit hosszabbra hagyom. Nem kenegetek én rá semmit sem. Nekem elég fura látni, hogy van olyan lány aki piszkavas nélkül hozzáér egy ilyen bohóc emó (a nemét megállapítani nem lehet) valamihez.

Kíváncsi vagyok én is itt a lányok véleményére, persze, hogy főként milyen korú lánynak mi tetszik.

Nekem a munkámból kifolyólag sem lehetne "divatos" hajam, de nem is szeretnék. 23/F

2011. ápr. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
Hosszu vasalt
2011. ápr. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!