Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúknak tetszik ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak tetszik ha egy lány magas?

Figyelt kérdés
Mármint csak azért jobban megnéztek egy lányt mert magas? Nem 190 centis kosarasokra gondolok, hanem mondjuk kb 177 cm körülire.
2011. ápr. 24. 11:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy a lány milyen magas. Viszont a csajoknak a magas pasik tetszenek.
2011. ápr. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálam ne legyen magasabb, kicsit frusztrálna, de amúgy mindegy.. :) Nem ezen múlik szerintem.. Sőt.. ink legyen 177-180 mint 140..
2011. ápr. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a magasság annyira nem érdekli őket!:)
2011. ápr. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak azért nem, mert én kicsi vagyok, és ne legyen nálam magasabb.
2011. ápr. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel kerek 200 cm vagyok, ezért lehet a csaj egészen 199 is.
2011. ápr. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha én magasabb vagyok nála akkor lényegtelen milyen magas. De én valahogy jobban bírtam mindig a 165-175 centis nőket.
2011. ápr. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
tetszeni tetszik. de az alacsony lányok barátkozóbbak, jobban el lehet velük poénkodni, míg a magas lányok eléggé fenn hordják az orrukat...
2011. ápr. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én szeretem a magas csajokat. A bnőm is 177, én 180 vagyok.
2011. ápr. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

utolsó előtti: (tudom jó régi kérdés, de ezt nem tudom szó nélkül hagyni =()

Nem szeretem az ilyen általánosításokat. Mégis hogy függne össze az ilyesmi a magassággal? 169 cm vagyok, de ugyanúgy barátkozó, vicces, sőt, a barátaim szinte állandóan aranyosnak, cukinak mondanak. Ne legyünk már hülyék, nem a magasságtól függ, hogy ki mennyire barátkozó, vagy fenn hordja-e az orrát. Sőt, én pont az ellenkezője vagyok, egyáltalán nem hordom fenn az orrom, inkább szégyenlem a magasságom, minthogy felvágjak vele és hangsúlyozzam.. :/ Viszont hadd mondjak még valamit, ismerek kifejezetten mogorva, undok és csúnya arcú 160 alatti lányt is, kíváncsi lennék, hogy ő is jajdecuki meg imádnivaló lenne-e, csak mert alacsony...

2011. okt. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!