Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti szeretitek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti szeretitek, ha egy lánynak (szépen) ki van festve a körme?

Figyelt kérdés

Holnap találkozom egy fiúval, aki tetszik, és szeretném kifesteni a körmöm feketére. Nektek szokott tetszeni a körömlakk? (Én amúgy nem szeretem az ilyen hupilila meg világoskék meg narancssárga lakkokat, legtöbbször fekete, halvány rózsaszín vagy piros a körmöm - már ha nem suliban vagyok.)


Köszi a válaszokat! :) 16/L


2011. ápr. 24. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem mind1 csak legyen ápolt ne legyen a köröm alatt piszok

de azért a fekete mégsem tetszik annyira most h bele gondolok

2011. ápr. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

fesd ki.sokkal sexybb tud lenni de ha feketére fested az nem nagyon izgató :/

inkább a halvány rózsaszín vagy talán a piros.hidd el :D

2011. ápr. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem halálosan mind1, h van vagy nincs, ha van akkor jól álljon, ha meg nincs akkor legyen ápolt.
2011. ápr. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem mind egy csak legyen körme, de ha mán az sincs az sem baj_
2011. ápr. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, ha szépen. De én inkább a műkörmöt preferálom.
2011. ápr. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A fekete az eléggé szélsőséges hatást tud kiváltani,nem biztos,hogy az a legjobb választás,én valami sokkal szolidabbat ajánlanék. Persze ha ez megy a stílusodhoz,akkor nem gáz,de egy halványabb,nőiesebb színnel könnyebben megbarátkoznak a fiúk.
2011. ápr. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A fekete az nagyon kiábrándító. Nekem az igénytelen rocker csajok jutnak eszembe a bazi nagy "jányos" bakancsukban, meg az ezer éves igénytelen táskájukkal ami agyon van szurkálva biztostűkkel meg minden vacakkal.
2011. ápr. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem piros legyen, vagy színtelen és fehér csík a végén. Az szép, igényes és szolíd.
2011. ápr. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Utolsó: Igen, azt nagyon szeretem, francia manikűrnek hívják. Suliba mindig olyanra festem :)

A fekete még így is nagyon kiábrándító? : [link] (most ezt a képet találtam így hirtelenjében, de na, egy nőies stílus mellett gondoltam. nem vagyok rocker)

2011. ápr. 24. 16:56
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a fekete köröm inkább alkalmi viselet egy nőies stílushoz, de olyankor kifejezetten jól néz ki, viszont hétköznapokon nem a legjobb választás.
2011. ápr. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!