Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti szeretitek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti szeretitek, ha egy lánynak gyümölcs illatú a haja? Mondjuk kókuszos?

Figyelt kérdés
én szeretem ezt az illatot, de ti hogy vagytok vele?? inkább ne legyen gyümölcsös de akkor mit szerettek? milyen sampon illat vonzó számotokra?
2011. jún. 27. 01:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, csak kellemes illatú legyen. :D
2011. jún. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
tökmindegy
2011. jún. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha szép és még tetejébe gyümölcs illatú, akkor szinte beleszeretek.
2011. jún. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A kókuszillatot szeretem,de nekem nem passzol a hajhoz.A kellemes illatok igen.Amúgy erre konkrét választ nem fog tudni férfi adni,mert ezek olyan részletek amik minket általában nem érdekelnek,mint azt se vesszük észre ha más szinűre lakkozod a körmöd :P
2011. jún. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
:D köszönöm az eddigi válaszokat :)
2011. jún. 27. 01:47
 6/10 anonim ***** válasza:
engem érdekel , imádom a lányok haját :) szerintem vonzó ha jóillata van a de a kókuszt utálom :) a mandula meg ilyesmik nagyon vonzóak szerintem :)
2011. jún. 27. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
érthető :) ízlések és pofonok :)
2011. jún. 27. 02:30
 8/10 anonim ***** válasza:
Számomra nagyon bejön a gyümölcs illatú haj, csak az a baj, hogy nagyon megéhezem tőlük...:-) Kókusz illatú hajat speciel még nem szagoltam, de szívesen megtenném. Szagminta alapján egyértelműbben tudnék állást foglalni.
2011. jún. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem irtózatosan bejön a gyümölcs illatú haj!!! Bárcsak lenne egy ilyen csajom :D Szerintem is jobban el lehetne dönteni, ha lenne vmilyen szagminta abból a kókuszosból. A gyümölcsös samponok mellett hallottam még vaníliásról és csokisról, én imádom a vanília és a csoki illatát, szerintem a hajon is nagyon jók!! :)
2011. júl. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:))
2011. júl. 20. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!