Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiderülhet? Apumék megtudhatják?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderülhet? Apumék megtudhatják?

Figyelt kérdés
Édesapám elakar vinni nőgyógyászhoz mert h hánytam és most az hiszi terhes vagyok. Már nem vagyok szűz ezt nem tudják és szoktam járni nőgyógyászhoz ezt sem tudják. Ha az orvost megkérem akkor ugye nem mondja el az sem derülhet ki h szoktam járni oda és apukám ugye nem jöhet be a vizsgálat alatt?
2011. ápr. 24. 12:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem mehet be. Az orvost pedig köti az orvosi titoktartás! Ha még is mondana bár mit is,te nyugodtan fel jelentheted.
2011. ápr. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
de még kiskorú vagyok 15 éves akkor sem jöhet be?
2011. ápr. 24. 12:48
 3/24 anonim ***** válasza:
34%

kellett már ilyen fiatalon megdu.gatni magad, mi? ezek a mai tizenévesek csak erre jók....szánalom -_-"

am meg ha vagy elég nagylány ahhoz, hogy du.gj, akkor legyél ahhoz is elég nagy, hogy felvállald apuci előtt...

nem értem, miért kell ez a hazudozás a szülőknek...(magyarul nem kellett volna olyat csinálni, ami nem tetszik nekik, vagyis dug.ni, valószínűleg nem fog tetszeni nekik, hogy ott van még a tojáshéj a fenekeden, de már nem vagy szűz, grat -_-")

2011. ápr. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
64%

mit kell leszólni szerencsétlent, hoyg ennyi idősen már nemi életet él? az ő élete nem?

egyébként a kérdéseder a válasz: attól függetlenül, hogy kiskorú vagy, nem mondhtaja el, apukád meg ugyse mehet be végignézni.

max beszélj előtte a dokival, hogy ne ugy fogadjon, hogy üdv ujra meg ilyenek

2011. ápr. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
0%
Természetesen ott fog melletted állni apukád a rendelőben, és míg te széttett lábakkal tűröd, hogy a nődoki matasson ott lent, apukád 2 másodpercenként kérdi őt: "Nos? Szűz még? Vagy netán terhes?" És kezében ott lesz a leggyorsabb és legolcsóbb abortusz-kellék: egy baseballütő. Igazán tudnod kellett volna, hogy ez így működik, hisz kiskorú vagy...
2011. ápr. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
28%

"ha vagy elég nagylány ahhoz, hogy du.gj, akkor legyél ahhoz is elég nagy, hogy felvállald apuci előtt"

Érdekes a lábadat nem volt nehéz széttenni ugye?

2011. ápr. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%

nyilván természetes, hogy ilyen fiatalok már orrbaszájjba meg seggbőlszájjba nyomják.... -___-"

5év múlva már a 8évesek is du.gni fognak, és majd akkor is azt mondod, hogy az normális és természetes? idióta...

2011. ápr. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
utolsó, ezt nekem írtad? mert én hol tettem szét a lábamat? semmi ilyesmiről nem volt szó, nemértem miről beszélsz.... -_-"
2011. ápr. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

- Egy nőgyógyász sem fogja azt kijelenteni, hogy te szűz vagy-e vagy sem. Ugyanis ennek az EGYETLEN közvetett bizonyítéka a szűzhártya - hiánya - ami viszont a nők 30-40%-ánál magától átszakad már az első sex előtt sporttól, maszturbációtól...

- 15 évesen FIATALKORÚ vagy, nem kiskorú

- Az orvost nem köti teljesen az orvosi titoktartás, mivel gyerek vagy, úgyhogy az állapotodról (ha terhes vagy) tájékoztatni fogja a szüleidet. De semmi másról, ami nem köthető szorosan az állapotodhoz (pl. hogy szűz vagy-e még, szőrös-e a nunid ,stb) nem fogja őket tájékoztatni.

2011. ápr. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

ma 13:05

csak idéztelek...

magam sem mondhattam volna másképp.

1000bocs.

2011. ápr. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!