Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom biztosan, hogy megcsal-e a férjem? Milyen jelek vannak amiből kiderülhet? Van 2 gyerekünk, de a munkahelyéről általában késve jön haza, gyakran késő este.

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez túl kevés információ. Ezen kívül van még valami ami gyanakvásra ad okot? Indokolt a késés? (több pénzt visz haza legalább? :)
2010. szept. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A pénz a kártyájára megy, viszont mindig kitalál főleg esténként vmit, hogy ide vagy oda kell mennie, vagy be kell mennie dolgozni, de épp estére esik az is. A telefonját sose látom. A kocsiban viszont már találtam hajszálat ami nem az enyém volt.
2010. szept. 16. 19:04
 3/4 IQnindzsa ***** válasza:

telepits fel a laptopra vagy asztali gepre billentyuzet loggolo progit... Nem tudom ,hogy kell keresni a neten. Asszem keylogger vagy valami ilyesmi. Ha csetel vagy levelet ir valakinek a geprol akkor meg tudod nezni mit irt. Akkor is ha torolte a levelet.

Szaglaszd meg a ruhait amikor hazert este. Nektek nonek sokkal jobb a szaglasotok mint a ferfiaknak... Megerzed ha valaki masnak az parfumje van rajta.

Vagy... esetleg... kerdezd meg tole. Ne valami orult feltekeny furiakent tamadj ra. Iranyitsd a beszelgetest es ne szoritsd sarokba. Ha tisztel meg es tenyleg vaj van a fule mogott akkor szerintem meg fogja mondani. Ha elfogadsz tanacsot akkor ez legyen az elso lepesed. A masik ketto az ...amolyan ovon aluli tamadas.

2010. szept. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Általában sajnos nem csalnak a megérzések. Egyszer ha így későn jön haza, állj elé, nézz a szemébe és kérdezd meg ezekkel a szavakkal: "Igaz az, hogy te megcsalsz engem?"

Ebből a kérdésfeltevésből úgy érezheti, hogy valaki beárulta, lebukott és hezitálni fog a válasszal, hogy érdemes-e még tagadni vagy már mindegy, tudsz mindent.

Látni fogod a szemében a választ.

2010. szept. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!