Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért volt jéghideg a kezem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért volt jéghideg a kezem miközben simogattam? Bővebben lenn

Figyelt kérdés
Legjobb csajhaveromnál voltam, ketten voltunk úgyhogy egy kicsit közelebb kerültünk egymáshoz. Nem akartunk lefeküdni egymással (elvből sem) de mindkettőnk hosszabb ideje szingli. Nem izgultam egyáltalán (olyannyira, hogy fel sem állt) de valahogy mégis jéghidegek lettek a kezeim, mikor hozzáértem a hasához, meg is jegyezte, hogy mélyhűtöttek a kezeim.
2011. ápr. 24. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:

A válasz abban rejlik, hogy nem csak akkor voltak azok, hanem előtte is. Csak te magadon nem veszed észre.


Nem megfelelő a keringésed, vagy valamiért alacsony volt aznap a vérnyomásod, vagy leesett a vércukorszinted, vagy nemsokkal előtte jól telezabáltad magad és a vértöbblet az emésztőrendszeredbe áramlott.


Amúgy nem tudom hogy miért ebbe a kategóriába tetted. Van valami kapcsolat amiről én nem tudok, a hideg kezek és a szerelem között?

2011. ápr. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Most tegyem a tömegközlekedésbe? :)


Hasonló kategóriájú kérdések itt szoktak lenni

2011. ápr. 24. 22:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Én az egészség témakörbe tettem volna, nem a tömegközlekedésbe. De mondjuk lehet az én véleményemre nem kéne adni, mert őrült vagyok.
2011. ápr. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Elfér ez itt is, a moderátorokat sem zavarja :)


Ám köszönöm a válaszodat! ;)

2011. ápr. 24. 22:53
 5/5 anonim ***** válasza:
nem a hűtőben kellett volna ember
2011. ápr. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!