Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy minél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy minél jobban próbálok nem gondolni rá, annál jobban előtör?

Figyelt kérdés

Van egy lány akibe szerelmes vagyok. Osztálytársam.

Próbáltam vele beszélgetni, emailezni, de mindíg lerázott. Emailre nem is válaszolt. Nem vagyok erőszakos, szóval nem fogom erőltetni amit nem akar. Miközben próbálkoztam, olyan dolgokat álmodtam vele hogy elkezdett velem beszélgetni, mosolygott rám.

De mostanában próbálok nem gondolni rá. Erre ma azt álmodtam hogy odaállt mellém a suliban, és megfogta a kezem.

Mit csináljak? Hogy felejthetném el?


2011. ápr. 25. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
keress egy másik csajt
2011. ápr. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Keress valami elfoglaltságot, valami hosszú távút. Tűzz ki valami célt magad elé (többet tanulsz, sportolsz ), s gondolj arra, hogy azért csinálod, hogy a csaj felnézzen rád. Majd éld bele magad, s egyszer mondjuk félév után, kezded úgy érezni, hogy nem is a csaj miatt csinálod, neked nem is kell az a csaj.
2011. ápr. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezen csak az idő, meg egy másik csaj segíthet.
2011. ápr. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az elfoglaltság már megvolt... 1 év 2 hónap alatt 46 kilót fogytam le.... És mondhatjuk úgy is hogy a lény miatt.

130 kilóról kezdtem.

2011. ápr. 25. 10:58
 5/6 A kérdező kommentje:
*lány
2011. ápr. 25. 12:39
 6/6 anonim ***** válasza:

Annyit tehetsz, hogy azt mondod: legyen, jöjjenek azok a gondolatok, élvezni akarom őket :)


Meglátod erre egyből csend lesz.

2011. ápr. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!