Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért a rossz fiúkba leszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért a rossz fiúkba leszek mindig szerelmes?

Figyelt kérdés
Amióta szerelmes vagyok bárkibe mindig rossz fiúk azok! Volt akit kirúgtak a suliból, volt aki cigizett,ivott , volt aki ilyen izmos,cigis,piás. Mért van ez?
2011. ápr. 25. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert a "jó" fiúk nem csinálnak semmi olyat a környezetedben, ami imponálna neked.
2011. ápr. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
fiatal vagy. gondolom
2011. ápr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát igen,ez jó kérdés.Ezzel én is így vagyok.Mert ők kihívás az ember számára.

Aki nekem most tetszik egy cigizős,bunkó,öntelt,és még bukott is,mégis nagyon bejön nekem.

Így hát nem vagy egyedül.Lehet mert meglátod bennük azt a jót,amit más nem.

Sok szerencsét hozzájuk és türelmet.:)

2011. ápr. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mert te ilyen vagy.

De ha megismerkedsz eggyel komolyabban, kifogsz belőlük ábrándulni ebben biztos vagy.

na meg fiatal vagy gondolom, majd idővel mást is észrefogsz venni.

2011. ápr. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az előző fiú aki tetszett megláttam a jót! Tök durva már is más kép láttam őt! Az izmos fiú aki tetszett a barátnőim azt mondták hogy ő azért tetszett mert biztonságban éreztem volna magam mellette ez lehet?
2011. ápr. 25. 20:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert mindig csinálnak valami olyat amit éppen ellesnek az aktuális menő akciófilm hősétől, emiatt vonzóvá válik a fiatal lányoknak...
2011. ápr. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A lényeg az h neked tetszedjen,ne foglalkozz mással.Ha meg túl rossz a fiú,akkor változtass rajta.^^(3. kommentes)
2011. ápr. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
evolúció, a lányoknak az alfahímek tetszenek ez van :/
2011. ápr. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!