Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szerelmes vagyok, bár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerelmes vagyok, bár nem tudom az a fiú hogy érezhet! Mit gondoltok? Elég rossz ez nekem most!

Figyelt kérdés

Pénteken összejöttem azzal a fiúval akibe 3hónapja belezugtam!Elvileg ő is belém.Na azt mondta nekem hogy ő 2hónapig nem fog velem lefeküdni nehogy az legyen hogy ő csak arra megy, mert mindenki mondott rá mindent hogy milyen szemét stb!

Tegnap történtek ezek:Egy fiú ismerősőmet ráküldtem persze ő nem tudta hogy jóba vagyunk, kifagata hogy szivat-e és azt felelte még nem nagyon tudja de megkellene komolyodni!

De nekem szombat este vagyis tegnap azt mondta hogy ő már szeret egy kicsit és ő komolyan gondolná velem!

Mondta hogy talizunk ma, mondtam hogy igen, azt mondta jó majd msnen beszélünk de nem beszéltünk felsem jött, pedig a közösségi oldalára belépett!Ja és én kiváncsiságból írtam egy másik myvipről a "barátomnak" hogy tetszik nekem meg szivesen megismerkednék vele ha nincs barátnője!Ő szombaton visszaírt hogy jócsaj vagy és nincsen csajom!Gondoltam hogy lehet szivatja azt a nőt meg még nem nagyon vehet komolyan mert még csak 1 napja jártunk akkor!Ti mit gondolnátok!Elég zagyvás a sztori, de azért remélem sikerül kigobogozni!

Soha nem szerettem igy bele senkibe főleg nem ilyen hamar!


2010. máj. 2. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2010. máj. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én 18 ő 22
2010. máj. 2. 17:28
 3/7 anonim ***** válasza:
a gyerek lukra játszik, csak el akarja veled hitetni, hogy nem.
2010. máj. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hat adj neki meg idot nagyon friss ez a kapcsolat meg arra hogy nagyon komolyan vegye hany eves vagy?es o?
2010. máj. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért az sem semmi, hogy 2 napja jártok és te már ráküldted az xy-t, már írtál neki kamu levelet vipen...
2010. máj. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elég érdekes, szerintem a nem csak az kell szöveg csak duma.
2010. máj. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Itt már ott kezdődnek a gondok, hogy te 1 nap után féltékeny vagy. Ha jól értelmeztem. Ha szereted, próbálj meg bízni benne, és ne kutakodj utána. Többet rontasz a dolgokon, mint segítesz.

Ha még csak pár napja vagytok együtt, és haverodnak azt mondta, nem tudja még mi legyen, az nem azt jelenti, hogy csak megakarna dugni... Pasiból van, és bonyolultak. 4 fal közt kiscicák ők is, akkor mondják, hogy szeretlek, bújnak és stb, a haverok közt pedig adják a menőt.

Szerintem akkor lenne gond, ha túl hamar kimondaná, hogy szeret... mert hát így könnyen ágyba lehet csalogatni a csajt.

Élvezd ki, hogy együtt vagytok, ne azzal teljen el az első pár hónap, hogy kémkedsz utána, vagy nem bízol benne. És attól, hogy együtt vagytok, még nem azt jelenti, hogy elengedheted magad. Vesd be minden csáberőd, légy csini csajszi, hogy lássa egy bombázó a barátnője. :) 18/L

2010. máj. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!