Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha részegen nyomultok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha részegen nyomultok valakire, akkor a) ez józanon eszetekbe sem jutna, csak a pia hozza ki belőletek, vagy b) józanon is akarnátok, csak nem meritek?

Figyelt kérdés
Persze azt, akire nyomultok, nem részegen látjátok először, hanem már korábbról ismeritek, és józanon is kezdeményezhettetek volna.
2011. ápr. 25. 21:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mind1 józanul is merem részegen meg pláne 17/F
2011. ápr. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ok, köszönöm a gyors választ. :) Ja, és felpontoztalak! XD
2011. ápr. 25. 21:05
 3/16 anonim ***** válasza:
Eleinte a "b" verzió volt érvényben. Első partymon bepiáltam rendesen fogdostam a csajokat mindenhol, stb. Azóta már rájöttem hogy ez józanul ugyanúgy megy.
2011. ápr. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
lány vagyok, de akiket ismerek náluk általában a b, verzió áll fenn:D nem is az hogy nem merik, de részegen csak bártabbak:)
2011. ápr. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Értem, köszi neked is! :)
2011. ápr. 25. 21:07
 6/16 A kérdező kommentje:
Mármint nektek! :)
2011. ápr. 25. 21:07
 7/16 anonim ***** válasza:
Részegen sok marhaságot összehord az embe.r vagy pedig nagyon őszinte.
2011. ápr. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

én lány vagyok. eletemben egyszer rugtam be eddig ugy,hogy nagyon:D

rámásztam egy srácra,aki tetszett,de valahogy sikerült lepleznem,h tenyleg szerelmes vagyok bele.nemtudom hogyan,de sikerult.

és másra biztos nem masztam volna rá(nem ugy amsztam rá,h na,csak ugyhogy ölelgettem,meg stb..)

ugyhogy ha egy picit meg tudsz gondolkodni reszegen,akk arra maszol,aki tetszik,de ha mar annyit iszol,h aztse tudod,hol avgy,akkor sztem nem figyeli az illető,h ki az ,,aldozat,,... van egy haverom,aki egyszer ugy berugott,h masnap irtam vele,és aztse tudta,h kivel smarolt,aztan bevolt parazva xD

16l

2011. ápr. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :) Mindenkit felpontoztam! :) Írjatok még! :)
2011. ápr. 25. 21:18
 10/16 anonim ***** válasza:
Ilyen még nem volt de olyannál aki nem jön be részegen se próbálkoznék.
2011. ápr. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!