Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan élitek túl, ha kiszeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan élitek túl, ha kiszeretnek belőletek? Mindig abban van a hiba, akit ott hagynak?

Figyelt kérdés
Mert magamat okolom, de lehet, hogy így visszagondolva mégsem az én hibám volt. Teljesen összetörtem, és nem tudom mihez kezdjek. Félek a jövőtől,a seb mély. A párom túllépett. Én még nem. Rossz érzés, hogy már nem szeret. Csupán vonzódik hozzám, és barátként szeret. 18 évesen ezt hogy lehet túlélni?
2011. aug. 31. 11:42
 1/7 napietus ***** válasza:

ha egy kapcsolat tönkremegy, ott vagy mind a kettő hibás, vagy egyik sem (tehát nem múlt egyikükön sem, egyszerűen nem illenek össze).


fogadd el, hogy ez nem működik. majd lesz, ami fog :)

2011. aug. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :) Bár szerintem nem mindkettő a hibás/vagy egyik sem. Csak azért, mert pl. a barátommal iszonyatosan szerettük egymást, de valami elromlott az én hibámból, de hiába akartam újra, ő már nem akarta. Szóval ő nem tudta, mit akar, és nem is ismeri még eléggé magát. Nem akar semmit, de azóta nem is csinál semmit? Nincs új párja. Szóval érdekes ez.
2011. aug. 31. 11:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincsen hiba benned. Soha ne okold magadat, ez egy alap szabály mert annak nagyon rossz vége lesz. 18 éves vagy előtted az élet. Mély sebe szinte mindenkinek van nekem is. De ahogy csak tudok a jó dolgokra koncentrálok és az idő segít gyógyítani. Bár feledni nem, de nem is kell feledni, mert abból tanulsz amit átéltél. Kitartást


18/L

2011. aug. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm:) Csak azóta úgy félek, hogy mindig azt hiszem, én vagyok a hibás, és teljesen maximalista lettem. Ez pedig már fárasztó, és belebetegszem.
2011. aug. 31. 12:15
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
velem a barátnőm csinálta egy az egyben ugyanezt amit leírtál, aztán azóta még bunkó is velem, de ennek ellenére én egyáltalán nem okolom magamat, mivel nem hiszem, hogy bármi olyat tettem volna, ami okot adna erre, szerintem fogd fel te is így a dolgot
2011. aug. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

jól teszed, és én is így fogok tenni majd egyszer talán, ha sikerül, köszönöm a választ

egyébként azt nem értem, hogy az ilyen emberek miért akarak kapcsolatot.. azt se tudják, mit akarnak.. végig attól rettegett, hogy én szakítok vele

2011. aug. 31. 12:32
 7/7 anonim ***** válasza:
hát igen, ez volt az első ami nekem is eszembe jutott, annyit kértem tőle legyen őszinte, és a végén mástól kellett megtudnom, hogy ő egész idő alatt bizonytalan volt, hogy akarja-e ezt vagy sem, engem ez idegesített fel a legjobban, minek húzta akkor...
2011. aug. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!