Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pofátlanság úgy is lemondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pofátlanság úgy is lemondani egy találkozót ha ajánlok helyette másik (közeli) időpontot?

Figyelt kérdés
Úgy értem érezheti a másik emiatt úgy hogy nem fontos nekem?
2011. szept. 3. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, nem szép dolog így lemondani ha tényleg fontos neki, de ha muszáj, akkor még mindig jobb hogy mondasz másik időpontot mint hogy lemondod és "na akkor majd beszélünk" vagy valami :)
2011. szept. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, bármikor közbejöhet valami, de csak okkal csinálj ilyet, azért ne, mert lusta vagy, vagy nincs kedved hozzá.
2011. szept. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyből ajánlasz neki mást, akkor szerintem érthető, hogy akarsz vele találkozni, csak épp nem alkalmas.
2011. szept. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ugyan, ha megmondod h miért, és még másikat is ajanlasz, akkor nem lesz gond..
2011. szept. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez így jó lesz.

Attól viszont frászt kapok, hogy lemondja a csaj és ezzel el van intézve. Magyarázd meg neki és ajánlj másikat és nem lesz gond.

2011. szept. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Ha mondasz másik időpontot, akkor abból látja, hogy érdekel a dolog és nem csak lerázni akarod.
2011. szept. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2011. szept. 3. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!