Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon ezt meg tudja nézni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ezt meg tudja nézni? Törölte magát, vagy csak letiltott?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, magányos:( Megtetszett egy srác, de tudom, h nincs esélyem nála. Megnéztem a facebook adatlapját. Ritkán lesek rá, hetente egyszer max kétszer. És most észrevettem, h nincs fenn, vagyis nem találom.

Talán azért törölte az adatlapját(vagy letíltott???), mert meg tudta vhol nézni a látogatókat?

Am sztetek szánalmas vagyok?


2011. ápr. 26. 10:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem, nem ,nem ,igen :D
2011. ápr. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy szánalmas. Ha az amúgy nyilvános lapját nézegeted, abban nincs semmi rossz. Hogy vele mi történt azt ki tudja? Sok minden lehet.
2011. ápr. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ne viccelj mar, dehogy vagy szanalmas! Ha beirod a nevet ott fenn a keresobe, akkor ha nem adja ki, akkor valoszinu, hogy torolte magat. Amugy meg miert tiltott volna teged le? Meg lehet nezni, hogy ki hanyszor latogatta az adatlapodat, de azt nem tudom, hogy olyanokat is mutat, akik nincsenek neki ismerosnek jelolve. Es ha latta, hogy tobbszor megnezed az adatlapjat, akkot sincs semmi baj! Nyugi.....
2011. ápr. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Amugy meg mibol gondolod, hogy nincs eselyed nala?
2011. ápr. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
1)keress egy másikat aki tetszik és nézegesd azt ... 2)szerintem viszont szánalmas vagy , mert ilyen dologból problémát csinálsz ...
2011. ápr. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem sajnáltatásból mondom, de tényleg nincs esélyem. Nem csak nála, úgy alapjáraton, bele törődtem, h nem kellek senkinek. És tényleg nem sajnáltatásból írom. Próbálom elfogadni és másra terelni a figyelmem, de néha nem megy. De jobb ez így.
2011. ápr. 26. 10:19
 7/12 anonim ***** válasza:
Ne legy pesszimista! Nem igaz, hogy nem tetszel senkinek! Olyan nincs! Amugy figyelj, jarj el bulizni, legy csinos, es kedves; maris felfigyelnek rad. Es legyen onbizalmad, mert ha nincs, hidd el, azt kiszurik a fiuk/ferfiak!
2011. ápr. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
3) Facebook-on nincs olyan opció vagy alkalmazás amivel meg tudná nézni a profil látogatóit ... 4) törölni sem tudja magát max. felfüggeszteni a profilját , ami viszont előfordulhat
2011. ápr. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
meg legyél kedvesebb az emberekkel
2011. ápr. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Igen tudom, legyek csinos, legyek bájos, legyen kisugárzásom, legyek felszabadult.

Megpróbáltam nem egyszer, nem kétszer és kész, bele kell törődnöm. Am lehet, h úgy tűnik, h ezen a téren pesszimista vagyok, de most épp azon agyalok, h mire iratkozzam be, mivel tereljem a figyelmem(egy nyelvtanfolyamra gondoltam), aztán majd szépen lassan elmúlik az egész és nem is gondolok rá többet.

2011. ápr. 26. 10:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!