Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem ajánlatos öszejönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki a tömegből kérdése:

Miért nem ajánlatos öszejönni egy osztájtársal?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályomba, nagyon különleges személiség és jóban is vagyunk, sokszor beszélgetek vele mint barát. Sok problémámat megosztom vele, és ha tud tanácsot adni akkor segít nekem, és ez visszafelé is igaz. Az utóbbi egy hónapban kezdek máshogy érezni, de félek mert osztálytársam és még barát is. Sokan mondták hogy osztálytársakkal nem túl szerencsés öszejönni, miért?
2011. ápr. 26. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért,mert ha fellángol a szerelem,akkor elhanyagolod a haverjaidat ő meg a barátnőit az osztályban.Ennyi.Én jártam osztálytárssal,még általánosban.Azóta is együtt vagyunk.22/F
2011. ápr. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha most érettségiznél, akkor nem lenne gond, de ha még van egy pár évetek hátra, akkor sokáig nézhetnétek egymás kapcsolatait, ha esetleg nem maradnátok együtt.

Én már láttam olyat, aki emiatt ment át másik iskolába, mert szakítottak. Ez meg nem túl szerencsés.

2011. ápr. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert az osztájtárs ly-nal van...
2011. ápr. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

azért mert ha esetleg szakítotok, szétmentek stb, és akár megutánjátok egymást, akkor nemhiszem hogy sok jó sül ki az állandó együttlevésből.. :/

gondolj bele megcsal mondjuk és mégis állandóan együtt kell lenned vele. pl.

2011. ápr. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 pixelHERO válasza:
hogy legyen időd megtanulni helyesen írni :D
2011. ápr. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, akkor inkább megpróbálom elfelejteni ezt és barátok maradunk. És igen máskor igyekszek elkerülni a helyesírási hibákat, most azért volt ebben ennyi mert sietve irtam, de igérem igyekezni fogok :D
2011. ápr. 26. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!