Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az tulzas/mar nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az tulzas/mar nem normalis, hogy egy lany naponta tobbszor mondja, hogy szeretlek egy masik lanynak?

Figyelt kérdés
nem leszbikrol van szo...
2010. márc. 28. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
nem túlzás
2010. márc. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Ha nem leszbik akkor mégis mi a fenének mondja, hogy szereti? Hol ebben a logika? Nagyon hálás valamiért? Vagy csak ez neki a természetes? Igenis túlzás, nekem egyszer se mondjon ilyet egy velem azonos nemű :S
2010. márc. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%

utcsó!

És ha édesanyád mondja?vagy a nővéred?

2010. márc. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%
Utcsó :S Édesanyám a családtagom, vele kapcsolatban valószínűleg nem úgy fogalmaznék, hogy "egy lány", ahogyan a testvéremmel sem. És még csak az azonos nemű szót sem használnám rá, mert a családtagoknak van egyéb megnevezési lehetősége is. Természetesen, ha a családban ezt mondaná valaki azzal nem lenne problémám, mert a családban normális a szeretet és így kinyilvánítani is normális, bár meglepődnék, ha naponta 600-szor mondanák.
2010. márc. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

sztem semmi gond nincs vele.nem csak a családtagjaidat lehet szeretni...jó az már persze túlzás ha 1 nap 100x mondja(mer akkor elveszti az értékét a szó),de 2-3 még belefér :)

19L

2010. márc. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

sztem normális.

mi is szoktuk mondani egymásnak és 100%heterók vagyunk

15.l

2010. márc. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!