Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezzel elvesztettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezzel elvesztettem az erdeklodeset?

Figyelt kérdés
Vasarnap egy buliba vlt egy srac, aki picit be volt csicsentve es bokolgatott nekem, hogy ritka az ilyen szep lany a faluba, mint en, meghogy nagyon jol all rajtam a ruham. Aztan jott, es olelgetett meg fogdosta a labam meg a derekam, de en elloktem magamtol, majd fogtam magam es elmentem.
2011. ápr. 26. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
ha arra megy akkor igen... ha komoly kapcsolatra akkor ezzel csak jót tettél
2011. ápr. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van, aki szeret harcolni a lányért,és annál jobban kell neki,minél jobban tiltakozik az.. ;)

Egyébként meg, ha emiatt nem foglalkozik tovább veled, tojd le...nem is akart ő annyira, ha meg így van, nem is kár érte..hadd menjen.. ;)

Ezek a férfiak...ki érti őket...

2011. ápr. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van aki látja, hogy a csaj hárít abba hagyja a próbálkozást, nem akar veszett ügyben harcolni vagy épp megalázó helyzetbe kerülni.
2011. ápr. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jelentkezett már azóta? ha igen akkor érdekled még, ha nem akkor meg nem valószínű
2011. ápr. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem volt hogy erdeklodjon utanam, mert se telefonszama nincs, se MSN cim, semmi. Ugyanakkor o egesz nap dolgozik. Amugy meg 2 hettel ezelott a nevem se tudta, most meg mar nemcsak a keresztnevemet, hanem a vezeteknevemet is tudja. Jah es multkor lattam ot, es o is engem, csak messze voltunk egymastol, de a szemem sarkabol figyeltem, es mig nem fordultam be a masik utcaba, addig engem nezett.
2011. ápr. 29. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!