Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy megőrülök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy megőrülök vkiért? Miért létezik a szerelem? Miért kell féltékenynek lenni? Miért gondolok mindig rá? :D (L)

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy :) Ettől szép és bonyolult az élet, nélküle uncsi lenne, nem lenne okuk a pasiknak eljárni otthonról, mert jól meglennének egyedül is,nem vonzódnának senkihez, többet ülnének a gép előtt és elhíznának.
2011. ápr. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ösztön hogy ne haljon ki az ember.
2011. ápr. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A fajfenntartás miatt van így. Azért csak embereknél, mert különben a gondolkodó tudatunk teljesen elnyomná a szaporodás gondolatát, nem úgy mint az állatoknál.
2011. ápr. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

sztem az evolúció zsákutcája... (N)

én se értem mért fejlődött ki...

sokkal fontosabb dolgaim is vannak az életben és mégis mindig egy csajra gondolok aki meg le se szar...

mennyivel jobb már az állatoknak, nem? odamegy a nőstényhez, udvarol és már meg is baxxhatja... :D

2011. ápr. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

mert csak !


menj el a könyvtárba , keress egy ide vonatkozó könyvet ...

vagy


[link]

USE THE F****N GOOGLE !!!

2011. ápr. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :D
2011. máj. 3. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!