Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy átlagos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy átlagos, hétköznapi ember összejöhet egy híres sztárral, "celebbel"?

Figyelt kérdés
Gondolok ezalatt olyanokra mint Puskás Peti, Tóth Gabi, Sp, Fluor, Hien, Lola (tudom, hogy most van pasija) stb...
2011. ápr. 26. 23:12
1 2 3
 1/25 segiteekhatudok válasza:
83%
ennek az esélye 1:6 milliárdhoz de lehetséges sok sikert
2011. ápr. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
54%

igen, csak sok sok pénz kell...

volt osztalytarsam mar bulizni jar veluk, vasarolni, nyaralni, lola, toth gabi, akkor a gaspar bea, stb... pedig csak annyival kulonbozik tolem, hogy nagyon sok penze van, meg mas a stilusa(divatot teremt)

2011. ápr. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
és én mennyi eséllyel fogok összejönni bruno marsszal? *-* xD
2011. ápr. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem Magyarországon nincsenek igazi sztárok. Akiket felsoroltál ugyanolyan hétköznapi emberek mint akárki(kivéve espé és fluor mert azok homárok) csak szerepelnek a médiában. Ha megtetszik nekik valaki az utcán vagy akárhol akkor ugyanúgy összejönnének vele, mintha híres lenne. Szerintem.
2011. ápr. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 segiteekhatudok válasza:
89%
ma 23:22 bruno marsal anyi az esélyed összejönni mint a marson levegőt venni ;)
2011. ápr. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
76%
Nincs olyan, hogy valaki sztár. Ezek nem sztárok hanem rabszolgák, azt csinálnak amit mondanak nekik. Akinek van esze nem jön össze ilyenekkel, sőt jobb ha kerülöd.
2011. ápr. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
83%

Magyarországon az egy főre jutó "sztárok" aránya igen nagy. Tehát elég nagy az esélyed... már, ha hajlandó vagy lesüllyedni az ő szintjükre.


23/l

2011. ápr. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
23:22 az esélyed megvan, bár igen csekély:D
2011. ápr. 26. 23:28
 9/25 A kérdező kommentje:
Amúgy nem azért kérdeztem mert nagyon összeakarok valamelyikkel jönni, csak kíváncsi voltam, hogy lenne-e erre esély. Mellesleg szerintem vannak köztük normálisak is, csak igazából kéne őket ismerni, és nem ezt amit a média felé mutatnak.
2011. ápr. 26. 23:31
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Celebbel igen, sztárral nem.


Például egy bigbráner Évivel összejöhetsz, de egy Nina Dobrevvel nem.


A harmadik lehetőség az, hogy b*szott mákos vagy, és mégis összejön. De ez tényleg ritka.

2011. ápr. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!