Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtegyem neki, amit kér?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtegyem neki, amit kér?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy fiúval a neten keresztül. 17 éves és még szűz, nagyon szexre éhes. Felajánlotta, hogy veszítsük el együtt a szüzességünket, erre azt mondtam, hogy nem. Megértette.

Most pedig azt kéri, hogy küldjek magamról egy meztelen! képet. Küldtem egy ruhásat, azt mondta, hogy neki meztelen kell és csak rólam, senki másról. Kérdeztem, hogy miért pont rólam. Azt mondta, hogy be van rám gerjedve.

Végül nagy nehezen felajánlottam egy bikinis képet, azt mondta olyan láthat a strandon, neki meztelenre van szüksége. És végül ennyire jutottunk.

Kb. már 1,5 órája ezzel nyaggat, hogy neki nagyon kell egy meztelen kép rólam. Mondtam már neki, hogy nem vagyok olyan nagyon csinos, meg szép. De szerinte ez csak kifogás, és kéri tovább a képet.

Mondtam, hogy keressen a neten meztelen nőkről képet, de erre azt felelte, hogy neki csakis rólam kell, mert rám van gerjedve.

Ti küldenétek magatokról meztelen képet?

Nagyon hülye lennék, ha ezt megtenném?

Mi erről az egész dologról a véleményetek?

Én 14/L Ő 17/F


2011. ápr. 27. 14:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos hogy nem küldenék neki, még ruhásat sem, nem is ismered csak netről, lehet hogy valami pedofil, de ha nem az akkor sem normális, szerintem szakíts meg vele minden kapcsolatot!!!
2011. ápr. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

hülye lennél ha megtennéd, ne küldj neki.

még a végén napiszaron kötsz ki aztán magyarázkodhatnál apunak meg anyunak hogy miért vagy ribanc

2011. ápr. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
Ha van eszed nem küldesz... Úristen már nem azért de képes lennél egy vad idegennek mutogatni magad? Hát téged sem sikerült anyádnak megnevelnie, grat.
2011. ápr. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy küldj neki. Túl erőszakos. Nem téged akar hanem csak a tested. Felejtsd el.
2011. ápr. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem küldenék, nem szeretném valahol visszalátni!!!!
2011. ápr. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Egy dolgot ne felejts el: ami egyszer kikerül a netre, azt többé nemnagyon lehet eltüntetni.

Amúgy ja valószínüleg pedofil

2011. ápr. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

JAJ istenem 14 éves vagy édesem ne köldözgess senkinek ilynkor még meztelen képeket

és igen hülye lehetnél ha elküldöd mert vissza is élhet a képeddel.pl felrakja internetre elküldi az ismerősidnek,meglátja szüleid...stb én tuti nem küldenék képet magamról,

semmilyen életkorban és szerintem te se tedd

pont írtad hogy sexre éhes..szóval nem is kellenél másra csak sexre .és a net elég rizkós terep ismerkedésre. szerintem ne menj bele ilyesmibe :)

16/L

2011. ápr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 nielindi ***** válasza:
ha küldesz, ne csodálkozz, ha viszont látod magad puruttyán vagy napisz@ron :)
2011. ápr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég, pasizni megtanultál, gondolkozni nem? Szerinted mit akar a képeddel? Szerinted ha TE érdekelnéd, mint ember, mint lány, mint szerethető valaki, akkor azzal nyaggatna, hogy küldj neki ilyet?
2011. ápr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjál már , ne hogy küldjél .


honnan tudod hogy 17 éves ? lehet hogy valami 40 éves 120 kilós kopasz csávó :D


meg amúgy is , ha 17 éves, és ennyire kell a kép rólad. ne hogy küldjél. az előző képet is hiba volt elküldeni.


mondjad neki hogy menjen a wc-re aztán könnyítsen magán .:D

2011. ápr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!