Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtegyem e újra? (sürgős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtegyem e újra? (sürgős tanácsot szeretnék kérni. )

Figyelt kérdés

Kérlek olvassátok el a kérdésemet, és ne csak ctélkezzetek, mert szükségem lenne egy két érett gondolkodású ember tanácsára.

Tavaly találkoztam nyáron egy szlovén sráccal, megismerkedtünk itt, magyarországon.Nagyon jól éreztük magunkat egymással, kellően összemelegedtünk, pedig előtte vadidegenek voltunk. 3 tartalmas napot töltöttünk együtt, és ez sokmindenről szólt. voltunk együtt koncerten, mert pont ünnepség volt, meg néztük együtt a csillagokat.. csodálats volt számomra..nagyon jól megértettük egymást, végig angolul kommunikáltunk. A végén le is feküdtünk egymással. Nagyon megszerettük egymást. (bevallom lány létemre szégyenlem, hogy így történt, de semmit sem bántam meg..) Mikor eljött az utolsó nap és vissza kellett utaznia Szlovéniába. ez mindkettőnk számára fájdlmas volt. én hülye szerelmes lettem, de ezt akkor még annyira nem is éreztem, inkább már a hiánya által jöttem rá, hogy nagyon sokat jelent nekem. MIelőtt elment letérdelt és mindent megköszönt.Azért csodálkoztam, mert azt hittem utólag, csak egy srác, aki "kihasznált" (bár nem tudom, h annak lehet e nevezni, ha én is akarom és élvezem amit csinálunk.. megjegyzem lehet, h így volt.. de a srác sírt is, és ez megdöbbentett. ott még fel sem fogtam, hogy mennyire fog hiányozni. csak egy facebook ismerettség kötött minket össze. Én azóta nem voltam egy fiúval sem. egyszerűen nem ment eleinte.. meg nem is kell most más.. neki is csak egy nője volt a facebook szerint, :) akivel aztán fél évig tartott a kapcsolata.. Fél évig nagyon hinyzott ez a fiú. Szinte minden este álombasírtam magam. csak ő járt a fejembe. minden nap megnéztem a fb. üzenőfalát, minden kis kiposztolt szöveget lefordítottam, stb...De már eltelt egy év, és én túltettem magam rajta. párszor beszéltünk fb-n, akkor olyat is írtam neki, h mennyire szeretem, úgy éreztem az volt életem legszebb 3 napja.. már megbántam, h ilyeneket írtam.. ő azt írta, hogy ha itt élne, biztos egytt lennék, meg pincess, meg dreamgirl, de ezeket nagyon utálom. Sajnos tök kamunak érzem ilyenkor az egészet, pedig élőben úgy éreztem én is számítok neki valamit. talán csak mert sírt? nem tudom.. tehát eltelt egy teljes év, és most ugyanúgy jönnek ide ebbe a városba 3 napra egy hét múlva! már régen megbeszéltük, h majd találkozunk, elvége csodálatos lsz az, mikor egy év után megláthatom őt.. ő még egy fényképet sem látott rólam azóta..de valahol nem tartom jó ötletnek az egészet. tudom mi lesz a vége.. neki könnyű. ő elfelejt. talán neki csak egy kaland. nekem ez több.. az biztos, h találkozunk, csak nem tudom hogy viselkedjek. fel sem tudom fogni, hogy egy hét múlva újra átölelhetem. erről álmodok egy teljes éve.nem értem.. nagyon szeretem, pedig alig ismerem.. visszafogjam magam ha találkozunk? úgy értem, biztos megint fog sor kerülni a szeretkezésre is, és tudom, hogynagyon meg fogom őt kívánni. és tudom hogy akkor, és ott nagyon jól esne. és ha nem tenném meg, megbánám.. de jó ötlet ez? legyen inkább hűvös vele? vagy csak laza? vagy végig legyek kedves, de visszautasító? úgysem bírom ki..:/ Lehet, hogy ő meg majd mosolyog, hogy hülye kislány, megint lefeküdt velem? legyen inkább közömbös? nagy hiba lenne szeretkezni vele? Kérlek segítsetek..:C


2011. aug. 18. 00:19
1 2
 1/15 Panda Péter ***** válasza:
hát figyelj, ha ő nem tervezi hogy ideköltözik, te meg nem tervezed hogy odaköltözöl hozzá, akkor ennek az egésznek nincs jövője. én amondó lennék, hogy várd meg míg idejön, az alatt a 3 nap alatt érezzétek jól magatokat, aztán tedd túl magad rajta. talán az lenne a legjobb, hogyha a búcsúzásnál megmondanád neki hogy köszönöd szépen a részvételt, szép volt jó volt, de tovább kell lépned. ha tényleg fontos vagy neki és nem síkhülye akkor ő is biztos megérti.
2011. aug. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2011. aug. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

Bocsi hogy csak most írok de kajáltam és olvastam is:)

Először látom te nagyon szereted ezt az embert! Csak nem tudom hogy megéri-e!Amúgy ha 18 éves elmúltatok akkor nem tudom mi akadálya hogy egyikőtök a másikotokhoz költözzön!

De azt bizonyára tudom hogy ha belemész a szeretkezésbe vagy akár egy csókba,akkor megint ugyan olyan szarul fogod érezni magad mint ezelőtt amikor elment!

Még valami,személy szerint úgy vélekedek a távkapcsolatokról hogy nem működnek! Nekem is volt,de megbántam minden egyes napját! Csak az idegesség hogy most mi lehet vele,akkor nem tudod hogy mennyire bízhatsz meg benne,kivel csal épp meg stb. (szerintem nem kell tovább sorolnom érted te ezt,okos lány vagy:) )

Azt tanácsolom hogy már a legelején mond meg neki hogy csak barátként lesztek együtt!Remélem tudtam segíteni:)

2011. aug. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy végigolvastátok, kevés reményt fűztem hozzá..:) csak nem tudom hogy fogok e tudni barátként viselkedni vele. tudom, hogy nem lesz jövője. legjobb lenne nemtalálkozni, de azt nem bírnám ki.. 17 éves vagyok egyébként. ő 18.. csak nem tudok a fejébe látni.. ez idegesít. szóval azt mondjátok nem kéne.. Tudom, hogy ez lenne a legkosabb..remélem sikerül 'nem megtennem'..:/ és még egy olyan kérdésem lenne, hogy szerintetek ossz ötlet elmenni partizni valami szórakozóhelyre az este? (tavaly nem csináltunk ilyesmit..)
2011. aug. 18. 00:36
 5/15 anonim válasza:

Szerintem egy kis buli nem árt:)

Oldja a feszültséget is és jól érezheted magad vele anélkül hogy arra kellene mindig gondolnod hogy mikor fektet le! Sőt jobb lenne ha ilyesmi helyre mennétek,ahol sok az ember:)

Semmi Szálloda:)

Remélem megint tudtam segíteni:)

Üdv. nemmind131

2011. aug. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2011. aug. 18. 00:41
 7/15 anonim ***** válasza:
szerintem ugyanolyan ribanc vagy mint a többi kis 14-18 éves,de szerintem ba.sszatok oszt küld a pi.csába.
2011. aug. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi az építőjellegű tanácsot, kaptál egy piros kezecskét. nem vagyok rib*nc.:)
2011. aug. 18. 00:43
 9/15 anonim ***** válasza:
kicsit nyers lett,de minek cifrázni.
2011. aug. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
habár igazad van..
2011. aug. 18. 00:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!