Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Biszex vagyok, de senki sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex vagyok, de senki sem tudja, így nincs módom kipróbálni férfivel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ismerősi körben van akiről gyanítom,hogy ő is az,de félek,hogy tévedek és ha kitudódik elfordulnak tőlem a barátok.Szerintetek elmondjam neki?F.
2011. ápr. 27. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Miből gondolod h te az vagy?
2011. ápr. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tudatlan vagyok bocsi, de mégis mit jelent az, hogy biszex, ilyesmiben nem vagyok jàrtas?
2011. ápr. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne válassz azonos nemű párt, mert a pokolra fogunk jutni, mi, az emberiség.
2011. ápr. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Puhatolózz. Vagy próbáld meg viccesre venni és meglátod a reakciót.
2011. ápr. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy mindkét nemhez vonzódik
2011. ápr. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amit már említettek, hogy próbáld lazán felfogni. Persze elmondhatod tisztán, komolyan csak akkor lehet más reakció lesz.


Vagy egyszerűen csak próbálj ilyesmiről beszélni ha beszélgettek, mondjuk lezbikről és akkor már erről is meg stb.

2011. ápr. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Próbálkozz társkeresőn! Nem biztos, hgoy ismerősi körből kellene választanod tesztpartnert.
2011. máj. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!