Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Talán tetszem neki vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán tetszem neki vagy csak unatkozott?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem tudom, hogy ennek lehet -e valami jelentősége, de van egy csaj aki nekem tetszik és nem sokszor találkozunk, csak úgy heti 2-3 alkalommal, és eddig csak néhány szót váltottunk. Töltöttem fel FB-ra 2 képet, az egyik alá írt a másikat "likeolta". Aztán én is írtam néhány fotója alá és rám írt chaten valamelyik nap. Írtunk pár sort, de igazából semmi személyes nem volt, csak amolyan "rám írt, de nem tudom minek". Nos, tudom, nem facebookon kellene ismerkedni, nem is teszem, ezt ő kezdte el, az érdekelne, hogy szerintetek lehet -e valami, úgy értem benne van a pakliban, hogy tetszem neki, vagy csak szimplán unta az agyát és csinált valamit?!

Nem nagyon tudom megfejteni a csajt, mert amikor találkozunk akkor meg oda se jön, nem is nagyon néz rám és nem beszél velem, illetve amikor kb. 2-3 szót váltottunk akkor bunkó volt eléggé, amiből inkább az jött le nekem, hogy nem nagyon bírja az agyam. Egyébként eléggé határozott a csaj, és vág is az esze, szóval nem akarok nála beégni, ezért nem is próbálkoztam nagyon... :D



19/F > csaj: 16


2011. ápr. 27. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
gratulálok hogy 19 évesen egy 16 éves csajnál látod esélyed meg hogy be vagy tőle sz@arva...
2011. ápr. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1 hét múlva 17, de igen gratulálhatsz, minden bizonnyal te akkora kan vagy, hogy végigb.szod pest összes 25-30 év körüli nőjét... gyökér :D
2011. ápr. 27. 18:41
 3/5 anonim ***** válasza:

hmm Vicces is lenen ha így lenne :DD

Csak valószínűleg én vagyok olyan hülye elvekkel megáldva hogy maximum 1 évvel fiatalabb csajokat célzok meg, a fiatalabbakkal meg nem foglalkozom...

2011. ápr. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem gáz hogy egy majdnem 17 éves lánnyal kezdesz, bőven lehet érett gondolkodású, jócsaj.

(egyébként tiszta aranyosnak tartom, amit ide kiírtál:D)

magamból kiindulva csak azokra írok rá, akik érdekelnek valamilyen szinten...ezek a találkozások suliban szoktak történni, vagy hogyan? + lehet hogy azért "bunkó", mert nem tudja kifejezni a szimpátiáját, de lehet hogy tényleg nem is érdekled. sajnos nem ismerem az illetőt így talán közös ismerős által tudnál több infót szerezni. :)

2011. ápr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, a suliban szoktunk találkozni. :) Lehet az lesz, csak többnyire a barátnőitől tudnék megtudni infót, de azok meg iszonyú pletykásak, és az talán nem lenne olyan jó, ha visszajutna a fülébe, hogy róla kérdezgetek és nem tőle teszem ezt meg. :D Egyébként nem vagyok tőle b.sz.rva, csak nem akarom elrontani, ha lehet nála esélyem ;)
2011. ápr. 27. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!