Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Konkrétan miért baj, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Konkrétan miért baj, ha valaki gyakran váltogatja partnereit?

Figyelt kérdés

Védekezek a betegségek ellen! Akkor miért baj? Csak mert bátyámmal dumáltunk pár napja erről és azt mondta h ő nem akar beleszólni, de nem kéne így élnem mert ki fogok égni meg értéktelenné válik a szex blabla... ezt most nem értem, ez mit jelent konkrétan? Miért baj ha vki ezt csinálja?

17/F


2011. ápr. 27. 18:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem vagy te még akkora hogy megtehesd a váltogatást.
2011. ápr. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
55%
Legtöbben irigyek vagy képmutató erénycsőszök. Ha vigyázol és nem is hülyítesz senkit, hanem tudatod, hogy mi merre hány méter, akkor semmi gond.
2011. ápr. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom..nem hinném,hogy a szexet meg lehet unni.

Ha úgy váltogatod a partnereid,hogy nem csak kihasználod Őket és mindkét fél részéről tisztázva van,hogy nem veszitek komolyan a kapcsolatot,akkor szerintem nincs benne semmi rossz.Inkább most éld ki magad mint később,amikor már komoly kapcsolatod lesz.

2011. ápr. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Első ne magadból indulj ki :D Attól h te lúzer vagy más még nem az ;)


Am én is így gondolom mint a második.

2011. ápr. 27. 18:48
 5/17 anonim ***** válasza:
Csak majd mikor komoly kapcsolatot szeretnél, akkor ne rinyálj, hogy nem jön össze egy normális lánnyal...
2011. ápr. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
miért ne jönne össze hm?
2011. ápr. 27. 19:07
 7/17 anonim ***** válasza:
Csak nyugodtan, ha jólesik és vigyázol, de azt vedd figyelembe, ha majd normális kapcsolatot szeretnél egy arra kiszemelttel, nehogy pofára ess, mert neki nem jön be az amit műveltél.
2011. ápr. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Az előttem lévő már elmondta. De erre magadtól is rájöhettél volna, ha van egy kis logikád. Bár szexelni mindig könnyebb...
2011. ápr. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
mostani barátom is ilyen életet élt régebben. aztán megismert engem,megszeretett és azóta együtt vagyunk. szex az elején néha néha volt jó. sokszor fel se állt neki. megszokta hogy váratlanul érik az alkalmak sokszor,és mindig mással. így hiába szeret, nagyon nehéz "megszoknia" milyen is egy párkapcsolatban élni. hidd el kellemetlen volt sokáig neki,és nekem is.. mostanra (2 év után) már majdnem mindig összejön a dolog,de sok munka van benne
2011. ápr. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Azért mert undorító és igénytelenségre vall, és az óvszer sem 100%-os meg gondolom végeztek olyan tevékenységet, amikor semmi nem vég és mégis találkoznak a testnedveitek, szóval erről ennyit.
2011. ápr. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!