Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Konkrétan miért baj, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Konkrétan miért baj, ha valaki gyakran váltogatja partnereit?

Figyelt kérdés

Védekezek a betegségek ellen! Akkor miért baj? Csak mert bátyámmal dumáltunk pár napja erről és azt mondta h ő nem akar beleszólni, de nem kéne így élnem mert ki fogok égni meg értéktelenné válik a szex blabla... ezt most nem értem, ez mit jelent konkrétan? Miért baj ha vki ezt csinálja?

17/F


2011. ápr. 27. 18:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
*véd
2011. ápr. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Végzünk... jó van benne egy minimális rizikó ok, de azért annyi simán megéri :D
2011. ápr. 27. 19:56
 13/17 A kérdező kommentje:
Amúgy meg nem vall igénytelenségre, mert ez nem azt jelenti, hogy bárkivel összefekszek... csak aki jól néz ki =D
2011. ápr. 27. 19:57
 14/17 anonim ***** válasza:
Ahogy leírták előttem is: ha komoly kapcsolatot akarsz, nem jön be a nőknek ha előttük volt vagy 50 másik- a hiúság. Tudod akarva akaratlanul az jön le belőle (tudat alatt) hogy nem vagy komoly... azt hogy velük is csak játszani akarsz, és pofára fognak ejteni.
2011. ápr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
De nekem már volt egy komoly kapcsolatom, és nem csaltam meg! Csak akkor szexelek sok emberrel ha épp nincs senkim, amúgy nem!
2011. ápr. 27. 20:17
 16/17 anonim ***** válasza:

A nők máshogy látják az ilyesmit... Te akarsz egy olyan nőt társadul, vagy netán gyereket tőle akin a fél város átment?? és ha később összefutottok valakivel: Jaj hát ismerem a Gizit, vele szadamazóztam. Férfi esetben is: Jah hát ő a Csaba, nem egy nagy szám az ágyba... Neked ez hogy esne?

A férfiakat a nők is eltehetik egy K mappába- k mint könnyűvérű.

Meg a sok nő régről azt is sugalhatja hogy nincs kiforrott egyéniséged, nem tudsz betelni, vagy hogy legyenek tartalékok legyen kihez visszamenni vagy simán elkezded újra ezt.

Ezt én is elítélem, nőből vagyok és van büszkeségem. Ha rajtam nem megy a fél város akkor ő se k*rogasson meg mindenkit csak mert jól néz ki.

2011. ápr. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
22f vagyok és szerintem semmi baj az ilyennel. akkor ha te is és a csaj is tudja h ez ennyi és nem több. viszont ezt ugye szex előtt nemigazán lehet megbeszélni utána meg már kb mind1...mert a csaj vagy igy vagy ugy gondolta. és ez marhaság h csajok jajde nem szeretik ezt. a normális érett csajok leszarják kb. vagyis ez lenne a jo felfogás de persze nem mind látja be. komolyabbra fordulna a dolog akkor meg ugyis meg tudod győzni h ez eddig azért volt mert volt lehetőség és ugye nem rossz dolog a szex akkor mért ne tetted volna meg. hameg szerelmes vagy a barátnődbe meg őis beléd az tök más. ezt nem tudják sokan felfogni h az h kefélgetek meg az h szerelmes vagyok az két teljesen más dolog. de aki ezt meg nem érti meg azzal nemis igazán érdemes foglalkozni
2011. ápr. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!