Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik csókot választanád inkább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik csókot választanád inkább?

Figyelt kérdés

Este kint sétálunk, elkezdünk veszekedni, én kiabálok, ő kiabál. Aztán a vitából kimászvaa nekem ugrik vadul magához szorit és szenvedélyesen csókolózunk.


vagy


Sétálunk kint este aztán a nagy beszélgetésbe megállit, megfogja a kezem és egymás szemébe nézünk. Arcunk egyre közelebb ér a másikhoz, mire összér szánk és nagyon lassú,szenvedélyes csókba kezdünk.


Melyik választanád inkább?:D


2011. ápr. 27. 20:10
1 2
 1/12 anonim válasza:
Én az elsőt.
2011. ápr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is az elsőt
2011. ápr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én is az elsőt.
2011. ápr. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%
úúúristen xDDD, én verzióm: veszekedünk majd vadul előrántom a répát amit agresszívan elkezd benyelni
2011. ápr. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Szerintem mindkettő jól hangzik!
2011. ápr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mivel mindkettőbe ott van a "szenvedélyes" szó, ezért mindkettő. :)) Ha nagyon akarok választani akkor az 1.

Üdv.: 16/L

2011. ápr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
első.mert abból kiderül hogy szeretitek egymást ha veszekedés után is képesek vagytok megbocsátani egymásnak.
2011. ápr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Most a másodikhoz lenne nagyon hangulatom, olyan igazi romantikus, lassú szenvedélyes csókolózáshoz.


Az elsö sem lenne rossz, csak utálok veszekedni.

2011. ápr. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
első... imádom, amikor kicsit nekem esnek:)
2011. ápr. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Most nekem is inkább a 2. esne jól, de az első is szuperül hangzik :)


F

2011. ápr. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!