Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen csizmád lesz ebben az...

Milyen csizmád lesz ebben az évben? (kép) a kettő közül melyiket választanád inkább?

Figyelt kérdés

[link]


vagy


[link]


2011. szept. 15. 15:03
 1/10 anonim válasza:
100%
Gumicsizmám!
2011. szept. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egyiksem tetszik...1 talán egy fokkal jobb.

[link]

2011. szept. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Második link nagyon tetszik.Ilyet fogok venni,már ki is néztem a Deichmann-ban. :)
2011. szept. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
a második nekem nem tetszik..az első igen
2011. szept. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
az első szerintem jobban néz ki..:D
2011. szept. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az 1-ben lefagyna a lábad, ráadásul elgé magas a sarka a csúszós utakhoz, a 2. pedig iszonyat gáz. Ehhez hasonlít az enyém:

[link] Csak a formája ilyen, meg ugyanúgy fekete, az alja pedig fehér, ennyiben hasonlít. Nem csattos, hanem fűzős, keményebb, bélelt és jóval kerekebb az eleje.

2011. szept. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, *eléggé
2011. szept. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
acélbetétes;D
2011. szept. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
kettő közül a 2. :)
2011. szept. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egy lapos talpú, bézs-sötétbarna színű, térd alá érő, fűzős (de csak díszből, belső felén cipzáros) s'Oliver, egy magassarkú, fekete, csatos (dísz, belső felén egy kicsike cipzár van bokatájékon), kicsit gyűrt hatású, szintén térd alá érő, műbőr, tetején kötött anyagú hajtókás Graceland (Deichmann), valamint két boka csizma: az egyik kb. 6-7 centis magassarkú, szintén fekete, oldalt csatos (ez megint csak dísz, egyszerű belebújós) Graceland, a másik pedig 8-9 centis magassarkú, gyönyörű bézs, enyhén platformos, fűzős és szintén Graceland.


Az általad linkelt cipők közül egyik sem tetszik. Az elsőt rövidebb vagy épp hosszabb szárral tudnám elképzelni (ez a köztes nekem sosem jött be), a másodikat pedig csak bokaverzióban venném fel.

2011. szept. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!