Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl könnyen esek szerelembe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl könnyen esek szerelembe, van kiút?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy nagyon könnyen megszeretek valakit, anélkül hogy járnánk. És már sokszor összetört így a szívem, csalódás lett a vége. Persze mindig megfogadom, hogy soha többet, miért voltam naív stb. Ettől függetlenül megint ez van...Nem is tudom hányszor kéne csalódnom, hogy másképp legyen. Pedig próbálkozok, nem csak várom a sült galambot. Ez igazából már évek óta így megy. Most éppen levelezek A sráccal, és nem akarok nyomulni, de szerintem már az is épp elég jelzés hogy írtam neki, és vissza is ír. Őszintén szólva mostmár hiszem is, nem is hogy találok olyat akit szeretni tudok, és viszont szeret. Talán nem nekem való ez az egész szerelem-dolog. Próbálom lazán venni, de egy idő után képtelen vagyok. Hogy lehet az érzelmeket kordában tartani? Lehet egyáltalán? Kissé reményvesztett 20 éves lány
2011. ápr. 27. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyenek a lányok.
2011. ápr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hasonlítok rád csak fiúból vagyok:P


Egyszerü, mikor érzed, hogy amúgy sem jön össze a dolog elképzleled, hogy utál meg ilyesmi. Ha sikerül magadbatukmálnod h szereted, azt sem lessz nehéz h utálod.


Azért nem kell ellenségesen viselkednek vele.

2011. ápr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Igazából már próbáltam olyat, hogy fú akkor most elfelejtem, nem is jó ez, minek szeretni valakit aki úgyse viszonozza. Aztán mindig történik valami, amitől újra felerősödik az a fránya remény..
2011. ápr. 27. 20:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Mikor beszélgetsz vele próbáld kifaggatni, vagy egyszerűen csak járjátok körbe a szerelem dolgot, van e valakije, tetszik e neki valaki. Ha épp nem tetszik neki senki akkor is van lehetőséged, próbálj meg szervezni valami összeröffenést, mozi, biliárd, fürdőzés, napozás, mond neki hogy csodálhatja a női domborulataid.
2011. ápr. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket!:) Igazából terveztem, hogy elhívom valahova bulizni, ilyesmi. De itt jön az a rész hogy : van amelyik pasi azért csak nem szereti ha nyomul egy lány..Jó persze, ha tényleg tetszenék neki akkor gondolom nem utasítana vissza...Na mindegy, max elutasítanak..(nem újdonság):D Edződik az ember.
2011. ápr. 27. 22:10
 6/6 anonim ***** válasza:

21:56-os vagyok

Nem kell túl egyértelműen csinálni, próbáld meg azt, hogy úgy állítod be hogy milyen jó fej és tök jól eldumáltok, élvezed a beszélgetést vele, és csak úgy hívod el hogy legyen veled egy ismerős akivel beszélgetnél. Ha nem jön össze nekem még írhatsz, és megvigasztallak :D ! Na jó amúgy is írhatsz ha beszélgetni akarsz egy jót vagy kettőt.

26 ff

2011. ápr. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!