Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen könnyen...

Miért vagyok ilyen könnyen "szerelembe" eső?

Figyelt kérdés
Nővérem szerint beteges vagyok, de eddig még soha sem volt barátom, talán ezért várom már, hogy legyen vmi. Ha megismerkedem egy olyan vkivel aki tetszik külsőleg, akkor már elkezdek beleesni. Azokba meg végképp akik nem csak külsőleg tetszenek, hanem belsőleg is. Pl pár hónapja találkoztam valakivel aki tetszett külsőleg, és ahogy megismertem beleestem, mert levett a lábamról, de nem is udvarolt, csak barátkozott s én félreértettem :D Ezek a fellángolások max 1-2 hónapig tartanak, aztán jön a következő.
2010. aug. 21. 22:37
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Hogyan változtassak, hogy ne legyek ilyen naiv, könnyen fellángoló? Sokszor már elképzelem ahogy összejöttünk, hogy mi lesz meg hogy lesz. És tudom ez tényleg túlzás, de mégis így alakul bennem mindig :S
2010. aug. 21. 22:39
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Én is ilyen vagyok, de nem bánom :D
2010. aug. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
velem ugyanez van, csak én egy valakit tudok nagyon megszeretni sokáig.pl. most 2 éve szenvedek "csak"
2010. aug. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Nem baj, hogy ilyen vagy. CSak vigyázz nehogy kihasználjanak. :)

31/f

2010. aug. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
gondolom még fiatal vagy, szerintem ez elfog múlni idővel, de ez nemis igazán szerelembeesés csak fellángolás ,a kettő között sok különbség van. csak idő kell, majd ha eljön a megfelelő tudni fogod hogy na ő az,és ez a szerelem..
2010. aug. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

én is így vagyok :D

szinte nincs is időszak h ne lennék szerelmes :D

de engem ált átvágnak...

én mindig beleesek valakibe, aztán jön jobb esetbe a járás, olyanom még nem volt h tetszett valaki egy picit, és úgy bólintottam volna rá arra h na most akkor járjunk... mindig rózsaszín köd, majd padló :D

2010. aug. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mi úgy szoktuk hívni,hogy a szerelembe szerelmes.Szerintem sem baj,mert így mindig egy boldog tudatállapotban tartod magad,van kiről ábrándozni,van kiért felkelni reggel és izgulni,ha találkoztok.Arra vigyázz csak,hogy ez ne legyen örökké plátói!Próbáld a lila ködön keresztül meglátni az embert és ne ruházd fel azonnal kitalált tulajdonságokkal,hanem higgadj le és próbáld meg reálisan látni a másikat.Ja és vedd észre,ha te tetszel valakinek,aki talán első látásra nem az eseted,aztán ki tudja.Az ilyen helyzetekből nagy szerelmek szoktak lenni. :)
2010. aug. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

hmm...esetleg idővel rájössz hogy mi a valós és mi az "álom" szerelem!

Igen egyébként, ez semmikép sem gond, hátrány végképp nem csak ara vigyázz hogy ne használjanak ki.

2010. aug. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlóképp vagyok, de olyan is volt, h jártam valakivel 1évet, aztán másba lettem szerelmes. Szóval nem mindig jó ez a dolog, de hát ez van. Én olyan 28 évesen ismertem meg az igazit. Előtte volt sok, akiről midegyikről azt hittem, hogy az igazi, de aztán kiderült, hogy mégsem :)
2010. aug. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
22:51. Teljesen igazad van, csak valahogy sosem tudom igy látni a dolgokat.
2010. aug. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!