Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak játszadozik velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak játszadozik velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy fiú akivel egy éve ismerkedtem meg jó fej aranyos törődő és minden ami csak jó egy pasiba. Mindennap beszélünk egymással. Egyszer már találkoztunk 3 puszi és egy ölelésig jutottunk de mindig mondjuk egymásnak, hogy szeretlek. Én szeretem nagyon megőrülök érte de nem tudom, hogy ő most csak barátilag mondja hogy szeret-e elmondani félek mert lehet, hogy ő nem érez irántam semmit csak egy barátot és azután meg lehet megromlana a kapcsolatunk amit nagyon nem szeretnék. Kicsit hosszú lett Bocsi.


2011. ápr. 27. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem 1 èv alatt tovàbb kellet volna jutnotok az ölelés ès puszitól

lehet h fèl mije gyakran talàlkoztok?

2011. ápr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2* Megbeszéltük már többször is csak valamelyikőnk mindig lemondta....
2011. ápr. 27. 21:41
 3/9 anonim ***** válasza:
Ennek szerintem semmi értelme. csak húzza az agyad.
2011. ápr. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Korotok? Ès 1 èv alatt csak 2 szer

Mièrt?

2011. ápr. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én 15 ő 17.

Mert mindig lemondta valamelyikőnk...

2011. ápr. 27. 21:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Tàvol laktok egymàstòl? De szerintem kezdemènyezz te csòkold meg hivd be a hàzatokba meg ijesmi
2011. ápr. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen távol lakunk egymástól.
2011. ápr. 27. 22:08
 8/9 anonim ***** válasza:

Nagyon szereted? Akkor pròbàj kezdemènyezni

làtod majd a reakciót az is lehet h csak ki akar hasznàlni lefeküdtök ès kèsz ez is megeshet te tudod mijen fèle megbizhatò vagy hòhànyò

holnap mèg adok vàlaszt ha gondolod de most alszok inkàb bocs àlmos vagyok ès fàradt jòèjt

2011. ápr. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen nagyon szeretem...

Megpróbálok..

Ő nem olyan típus hogy megfektessen és dobjon vagyis így ismerem..

Okéés joééjt( :

2011. ápr. 27. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!