Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire bizonytalan vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire bizonytalan vagy csak játszadozik velem?

Figyelt kérdés
A volt pasimmal másfél évig voltunk együtt, de családi gondjai miatt sokat veszekedtünk és szakítottunk. Szakítás után nem is kerestem, de ő 1 hét után megkeresett és megcsókolt és mondta hogy hiányzom neki és szeret, de nem békültünk ki. Azt mondta hogy még szeret és látni akar. Megbeszéltünk egy találkát de nem jött el, helyette az új bnőjével volt. Nekem azt mondta hogy engem szeret és hogy vele csak el akar felejteni.
2009. ápr. 5. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Te szereted még a srácot? Ha van alkalmad rá kérdzed meg hogy most mi van a kettőtök kapcsolatával. Ne hagyd hogy játszadozzon az érzelmeiddel, mert amíg nem zárjátok le az egészet, te sem tudsz tisztán belépni egy új kapcsolatba. Tedd fel neki azt az egyszerű kérdést, hogy te vagy az új barátnője.... és mondd hogy ha már megvan a válasz, hívjon fel.

Ha még mondasz pár konkrétumot, vagy a srácról vmit, esetelg többet tudnék segíteni, de így nem olyan egyszerű mert nem tudom milyen a személyisége és azt sem h ki szakított és miért.. stb. Szóval írj, és addig remény:)

2009. ápr. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Alapvetőleg egy kissé félénk és érzelmes srác, ezért is hihetetlen nekem hogy valaha is játszadozzon velem. Az anyukája rettenetesen tudja befolyásolni és sajnos nem is kedvelt engem soha az anyukája és néha azért volt vita közöttük, de most az anyukája nyert és én egyedül maradtam. Most van új bnője, de azt mondta hogy nem szereti, mert mindenkiben engem keres. Én megpróbáltam elfelejteni de hogy újra megkeresett csak összezavart mindent... Még szeretem. Lenne egy másik srác akit már ismerek régóta és szeretne kapcsit, és eddig én is benne lettem volna, de most annyira összezavart hogy nem tudom hogy mit tegyek. Köszi a véleményt!
2009. ápr. 5. 18:27
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak szívat, felejtsd el! Ne higgy neki, mert mese az egész...
2009. ápr. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Voguelilias ***** válasza:
Ismerős nagyon a szitu. Nem akarok Offolni ezért az esetemet nem írom le de ha érdekel akkor esetleg e-mail vagy msn-en tudunk erről beszélni. Mert ott ha elmondom az én pár napos tapasztalataimat ,kb ugyanebben a cipőben járok akkor talán többet tudok segíteni.
2009. ápr. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hát figyelj, szerintem szerethet a srác, beszéljétek meg akkor ezt a dolgot ha lehet kezdjétek előlről, az anyjával meg ne törődj mert ha szeretitek egymást nem állhat az utatokba. Tisztázd le a fiúval mindkettőtök érzelmeit és h mit várhattok majd egymástól. Addig semmiképp se lépj a másik srác irányába.

(1ső válaszoló vtam)

2009. ápr. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!