Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó megoldás valyon? Mit kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó megoldás valyon? Mit kéne tennem, ha nem az?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel jóideje ismerjük egymást,de én kezdem azthiszem megszeretni. Ő szerintem nem akar többet. Nekem meg egyre inkább hiányzik. Arra gondoltam,hogy megmondom többet nem akarok találkozni. Igy menni fog,hogy elfelejtsem? Egy lány:-)
2011. ápr. 28. 06:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nem...

Ha nem találkozol vele, akkor vágyodni fogsz utána mindig rádgondolsz, szóval szerintem inkább talákozzál vele addig is élvezd hogy a vele lehetsz. Lehet hogy egy idő után ő is megszeret, légy türelmes :)

2011. ápr. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen kb fél év és teljesen begyógyul a "seb".

DE! Én előtte tisztáznám! Mitől félsz? Ennyit megér nem? Hajrá!

2011. ápr. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Megkértem,hogy találkozzunk,mert mondani akarok valamit. Aztán megkérdezte,hogy mit,és mert nem akartam telefonon mondani arra jutott,hogy szerinte nem akarok több talit. És utána este amikor beszélünk akkor folyton azt kérdezte,hogy azt akarom-e. Nem tudom mért,zavarná-e. ... Azt mondta,akkor így járt. Miért? Bántaná?
2011. ápr. 28. 09:32
 4/8 A kérdező kommentje:
Attól,hogy majd emiatt haragszik majd... És akkor még az is bántana...
2011. ápr. 28. 09:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogy eltereld a srácról a figyelmed lapozgass helyesírási szótárat.
2011. ápr. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megtettem. Nincs több légyott
2011. ápr. 28. 13:36
 7/8 anonim ***** válasza:
VaJon mennyit tanulsz a pasizás mellett magyar nyelvtant!?
2011. ápr. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha figyelek, tudok helyesen írni. Avval sosem volt baj. De reggel nem nagyon voltam még képben.... De nem ez a lényeg.
2011. ápr. 28. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!