Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha rámosoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha rámosolygok egy lányra, akkor soha senki nem mosolyog vissza rám?

Figyelt kérdés
Azért, mert ronda vagyok, vagy lehet más oka is?
2011. ápr. 28. 08:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ronda vagy-e azt nem tudom, de ha egy srác rám mosolyog, csak akkor viszonzom, ha találok első ránézésre valamit ami tetszik benne. Egyértelmű ha nem tetszik akkor nem, hisz fenn áll az esélye hogy beszélgetni akar... én meg nem.
2011. ápr. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Hát szerintem, azért nem mosolyog vissza mert nem tetszel neki, vagy rossz kedve van és nincs kedve mosolyogni. :)
2011. ápr. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Akkor jól sejtettem, mondjuk eddig is tudtam h ronda vagyok. Köszi!
2011. ápr. 28. 08:52
 4/20 anonim ***** válasza:
Én visszamosolyognék! :)
2011. ápr. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Jaj! 1. vagyok. Nem azt mondtam hogy ronda vagy XD. Amúgy sok más oka is lehet hogy nem mosolyog vissza valaki, mint a 2. írta. Félre ne érts. Ronda meg szerintem nincs, csak kevésbé helyes/szép.

Aki nekem tetszik, az másnak lehet ronda...

2011. ápr. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Persze, lehet más oka is, de nem hiszem, h minden lány rosszkedvű lenne, akit látok...
2011. ápr. 28. 08:56
 7/20 anonim ***** válasza:
mutass képet, akkor jobban el tudnánk dönteni...
2011. ápr. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

A 2. vagyok


Szerintem minden embernek más a ronda, így van ez a szépséggel is minden embernek más a szép.

De hát ezt így különben sem lehet megmondani hogy ronda vagy-e vagy nem.

Lehet hogy ezt csak te gondolod így hogy ronda vagy, valaki meg azt gondolja rólad hogy milyen helyes pasi vagy meg milyen jól nézzel ki. :)

2011. ápr. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Akkor aki úgy gondolja, az miért nem mosolyog vissza? :P
2011. ápr. 28. 10:06
 10/20 anonim ***** válasza:
én azért nem nagyon mosolygok vissza, mert szégyellem:D vagy nem tudom ezt hogy elmagyarázni, de nem nagyon szeretek idegeneknek mosolyogni. lehet a lányok nagy része is szégyellős.
2011. ápr. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!