Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha rámosoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha rámosolygok egy lányra, akkor soha senki nem mosolyog vissza rám?

Figyelt kérdés
Azért, mert ronda vagyok, vagy lehet más oka is?
2011. ápr. 28. 08:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Milyen arányokról beszélünk?

Hány lányból hány nem mosolygott vissza?

Lehet hogy olyan kis számú lánynál próbálkoztál, amibe még statisztikailag belefért, hogy mindnek rosszkedve volt/nem látott/ nem akart mosolyogni/beszélni...

2011. ápr. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Sztem több százból 0.
2011. ápr. 28. 11:23
 13/20 anonim ***** válasza:
Akkor ilyen fap*nákkal találkoztál. Én mindig mosolygok, még akkor is ha ronda az illető. Attól még ember és megérdemli a kedvességet, plusz egy mosoly mindkettőnk napját fel tudja dobni :D
2011. ápr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Én azért nem szoktam visszamosolyogni, mert nem szeretem, ha idegenek próbálnak kapcsolatot teremteni velem a tömegközlekedési eszközökön, vagy az utcán például. Annyi rossz szándékkal rendelkező, gonosz, csaló, bűnöző stb. van, hogy amikor valaki pl. rám mosolyog egyből az az első gondolatom, hogy "na, ez mit akar? Lehúzni pénzzel, vagy elszedni a telefonomat? stb."


Amikor az utcán vagyok megpróbálok a cél helyre eljutni minél gyorsabban. :-)

2011. ápr. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én se mosolygok vissza, na jó egyszer megesett de az egy fullos cuki pasi volt :) Zavarba hoz ha tetszem másnak és inkább lesütöm a szemem, ha lesüti a szemét a lány akkor lehet h nem arról van szó h rondának tart, zavarba hoztad. De most ezt küldöm neked :) 101-ből 1
2011. máj. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

15:20


Csatlakozom a véleményhez.

Én sem szoktam visszamosolyogni, sőt azt sem szeretem, ha ismeretlen pasik csak úgy rám köszönnek. Ha valaki ismerkedni akar, az jöjjön oda és mondja meg, a többi hagyjon békén.


Múltkor egy nem elhagyatott, de épp néptelen helyen voltam, ahol egy pasi köszönt, meg mosolygott. Ilyen esetben rizikós, hogy ha visszamosolygok, akkor biztatásnak veszi és fél óra múlva már akár megerőszakolva, kirabolva fekszem egy bokor alján. Utána meg magyarázhatom a bíróságnak, hogy én nem voltam benne, a pasi meg egy jó ügyvéddel kivédheti, hogy én kacérkodtam, hiszen visszaköszöntem, mosolyogtam, tulajdonképp kikezdtem vele, stb.


A kérdezőnek: nem biztos hogy ronda lennél és azért nem mosolyognak vissza. Sok nőtársam sem szokott ismeretlenekre, akár jó pasi, akár nem.

2011. máj. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
minden embernek más a szép.
2011. máj. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
lehet hogy koszos vagy, igénytelen, vagy rondák a fogaid, vagy pedig nagyon ynomulsz.
2011. máj. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

De vannak olyan válaszolók is, akik mindenkire visszamosolyognak. Ezek szerint rám még az ilyen lányok se szoktak.

18:58 Egy mosoly már nagy nyomulás lenne?

2011. máj. 1. 19:48
 20/20 anonim ***** válasza:
Ne mosolyogj, és nem ér ilyen baleset.
2011. máj. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!