Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol szerettek legjobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol szerettek legjobban csókolózni?

Figyelt kérdés
Nyilvánosság előtt? Vagy csak ti ketten? Konkrét helyet irjatok!:D
2011. ápr. 28. 15:40
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
szerintem ez intim dolgo,csak kettőtökre tartozik, nem pedig a fél világra.
2011. ápr. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tóparton, padon. Éjjel, holdfényben.
2011. ápr. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mások előtt inkább szájra puszi, semmiképpen sem csók, mert senkit nem érdekel szerintem, hogyan tudunk csókolózni. Én sem szívesen nézem mások nyelvcsatáját.
2011. ápr. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
nyilvánosság elött max szájrapuszi mer különben zavarba hozom a körülöttem lévő embereket....én pl utálom mert lámpatartónak érzem magam amikor mellettem falják egymást...DE én bárhol ahol kettesbe vagyunk ...(folyópart,park...) 16/F
2011. ápr. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mások előtt én se szeretek. Mivel engem pl. nagyon zavar, ha előttem csókolóznak. Egyszerűen idegesít. :D Amúgy legjobban otthon az ágyban szeretek. :D Bár végül is tök mindegy, hogy hol. A lényeg, ahogy már előttem is írták, hogy kettesben legyünk.
2011. ápr. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
nem az a lényeg h hol:D hanem h kivel:)
2011. ápr. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Naplemente,tengerpart,vacsi utáni séta közben,amint a mólóhoz sétálunk...hmmm...tiszta libabőr lettem :-))
2011. ápr. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, az a lényeg kivel nem az hogy hol. Szórakozóhelyen is jól lehet tánc közbe. Úgy egészen egymáshoz lehet simulni :) Engem is idegesít ha körülöttem vívnak csókcsatát. Pedig a mi osztályunkba elkerülhetetlen olyan sarkot találni ahol nem cuppog valaki.
2011. ápr. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp nem nyilvánosság előtt!Valahol a sötétben ahol nem lát senki!Bár...tök mind1 mert nem az a lényeg h hol hanem h kivel(ahogy már előttem is írták!)Engem is nagyon idegesít ha mellettem vagy előttem kezd el valaki smacizni!
2011. ápr. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
esőben. :)
2011. máj. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!