Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés

Enekprobara jarok, es ott van egy srac, aki tetszik nekem. Mult heten azt vettem eszre, hogy proban tobbszor engem nez; majd voltunk egy buliba, es o is odajott hozzam, es elkezdett dicsergetni, hogy ilyen szep lanyt ritka ebbe a faluba, meg dicsergette a hajam, a combom, meg a ruham; kerdezte tolem, hogy o engem eddig miert nem ismert; aztan elkezdett olelgetni, meg fogdosni, amit ennem hagytam, elnyomtam magamtol es elmentem, majd o utanamkialltott, hogy menjek vissza, mert akar tolem kerdezni valamit. Ahogy elneztem egy kicsit ivott, de berugva nem volt; es ami azt illeti a fiuktol en is azt a visszajelzest kapom, hogy szep vagyok.

Ma lattam, mikor mentem haza, es azt vettem eszre, hogy nezett, egeszen addig mig le nem tertem. Szerintetek tetszem neki?


2011. ápr. 28. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
1-2 menetre biztos elvinne
2011. ápr. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10000000% de ha eltolod magadtol meg ellenséges vagy azt fogja hinnihogy ő nem tetszik neked és lefog tennirólad
2011. ápr. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
-.-' azért ennyiből rálehetett volna jönni... DE IGEN TETSZEL NEKI SZTEM!! :D 16F
2011. ápr. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Látom csökkent értelmi képességű vagy ezért segítek. Igen tetszel neki.

Tetőtől talpig végigdicsért, ölelgetni próbált, folyton bámul. Na szerinted ezt miért csinálhatja te gyengeelméjű?

2011. ápr. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tetszel neki. De túl rámenős. Vigyázz magadra!
2011. ápr. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. ápr. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak az a helyzet, hogy 12 evvel idosebb, mint en. Amugy meg nem is ismertem eddig; most miert hagynam, hogy fogdosson?
2011. ápr. 28. 15:53
 8/8 anonim ***** válasza:
igazad van ne is hagyd hogy csak úgy fogdosson.Jól tetted:)
2011. ápr. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!