Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretkezés közbe véreztem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretkezés közbe véreztem, mitől lehetett?

Figyelt kérdés
Szeretkezés közbe véreztem, de csak utána vettük észre. Pedig csak 5én kell hogy megjöjjön. És ez 26-án volt. És először azt hittem, hogy menstruálok de nem mert csak akkor véreztem. Ezelőtt kb 1 hónapja kaptam egy fertőzést hólyaghurutot de arra kaptam gyógyszert köze lehet ehhez? Utána olvastam és nagyon megijedtem, hogy esetleg méhszájseb vagy terhesség (gumit mindig használtunk).
2011. ápr. 28. 16:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt jobb, ha megmutatod nőgyógyásznak.
2011. ápr. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!