Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha a barátomnak félig volt...

Ha a barátomnak félig volt bennem a hímvesszője, rohadtul fájt és utána véreztem, akkor biztos átszakadt a szűzhártyám? Legközelebb milyen lesz vele a szeretkezés? Ugyanennyire fog fájni? L/18

Figyelt kérdés
2009. márc. 21. 11:21
 1/9 anonim válasza:
100%
én a barátommal 2 hete feküdtem le és énis véreztem és nagyon fájt. a másodiknál már nem véreztem csak fájt de az is csak kicsit:) igen az a szűzhártya volt ezt nekem is mondták hidd el a második jó lesz:)
2009. márc. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Nekem is fáj az első meg véreztem is. Ugyan ez volt másodszor is kevesebb vérzéssel. De a harmadik az wáá nagyon jó volt..

Ez változó. De nyugi nem kell sokat várni és már Te is élvezni fogod (:

2009. márc. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

oké köszi.:) megnyugtattatok kicsit.:D

csak félek, mert nagyon nagyon szűk vagyok mondta a barátom és amikor picit mélyebbre belém nyomta annyira fájt mintha meghalnék kb.:S De amikor félig hatolt belém és úgy mozgott az egészen jó volt.:)

2009. márc. 21. 11:33
 4/9 anonim válasza:
100%
Mivel a szűzhártya nem teljesen "zárt", vannak rajta lyukak, előfordul az is, hogy a második alkalommal szakítódik át teljesen. Azt, hogy másodszorra fájni fog-e, azt nem lehet pontosan megmondani. A környezettől, számtalan tényezővel függ össze, hogyan alakul egy szexuális együttlét.
2009. márc. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
nekem is mondta a barátom,h szűk vok de én hagytam h az elsőn teljesen belém mennyen de persze csak lassan és utánna jó volt:)
2009. márc. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha lovagolsz rajta legközelebb,akkor nem fog fájni.Fekvő helyzetben jobban fáj az első.
2009. márc. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
nem biztos mert nekem fekve nem annyira fájt de lovaglásnál meg jobban
2009. márc. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

szia,

én nemrég voltam nőgyógyásznál, és énis hasonló dolgokra voltam kíváncsi. mi még nem feküdtünk le a barátommal, csak pettingeltünk, de nem akartam hogy a szüzességem úgy veszítsem el hogy nem is szeretkezek. az egyik alkalommal nagyon véreztem, és megijedtem, hogy akkor most mi történt. a nőgyógyász azt mondta, hogy a szűzhártya úgy működik, hogy az újszülötteknek is van rajta nyílás, és teljesn átjárható. viszont ha valami vastagabbal vagy durvábbal érintkezik, akkor kétfajta dolog történhet. az egyik, hogy egy kis repedés keletkezik rajta, fodrozódik, a másik hogy megtörténik a "klasszikus berepedés", tehát lényegében ekkor veszted el a szüzességed. hát elég rémisztő egy neve van, de legalább érthető... a vérzés egy másik dolog. akkor is vérezhetsz nagyon ha ez a végleges repedés nem történt meg, csak egy kis, érzékeny hajszálér pattant el. de az is lehetséges, hogy elvesztetted a szüzességed, berepedt a hártya, de nem vérzett. a kettő tehát egymástól függetlenül működik

2009. márc. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem tök mindegy, hogy átszakadt-e? Szűz már nem vagy, az tuti! Jósok nem vagyunk, nem tudhatjuk, hogy fájni fog-e. Ha megvan a kellő előjáték, akkor nem valószínű.
2009. márc. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!