Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti megnéznétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti megnéznétek egy olyan lányt aki jól öltözik jó alakú, de az arca nem szép? :D

Figyelt kérdés
Arra akarok gondolni hogy szerintetek nézhet valaki jól átlagos vagy esetleg kissé öregebb (mondjuk 30-40), kissé ronda arccal?:D
2011. ápr. 28. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megnézni megnézem,ha jó a teste,de a "jólnézki" kategória nálam nem egyezik a ronda arcal, a "nem szép" arcal talán igen!
2011. ápr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Viríts képet és megnézlek,aztán eldöntöm.

Ha te vagy az-az illető,amúgy meg ja.

2011. ápr. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem én vagyok, de egy átlagos arcó lány is nézhet ki jól vagy esetleg egy 30-40 éves nő?
2011. ápr. 28. 21:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Bár én nő vagyok :)

A minap járt nálam egy vásárló, szépnek vagy akár csak átlagosnak cseppet sem nevezhető arccal, de olyan alakja volt, hogy az mindent ellensúlyozott (s kiemelkedően jóképű férfi társaságában jelent meg). Na ezt a csajt még én is megnéztem, nem hogy egy férfi.

2011. ápr. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mondjuk inkább lennék jó alakú és ne legyen szép arcom mint hogy kövér malac szép arccal
2011. ápr. 29. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!