Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 éves lány vagyok és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves lány vagyok és nem volt még pasim, még randit sem kértek tőlem, mondták, hogy szép vagyok, de velem van a baj? Az osztályban mindenkinek van pasija, csak nekem nem

Figyelt kérdés
2011. nov. 1. 18:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%

És ha a többi kis takony kefél, már neked is kell?

Nekem 19 évesen volt először valakim. Na és?

Ne akard már utánozni a többit, ezért van rossz vélemény a fiatalokról.

2011. nov. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
én nem akarom utánozni őket,csak szar úgy kimenni a haverokkal,hogy mindenki kéz a kézben csak én vagyok egyedül
2011. nov. 1. 18:26
 3/23 anonim ***** válasza:
94%

Ők nem szerelemből vannak együtt, hanem divatból.

Neked kéne pont emelt fővel menned.

2011. nov. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
küldesz képet?
2011. nov. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
En randira elhivnalak
2011. nov. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
92%
az egyik ismerosomnek sincsen, pedig o mar 19... es nagyon szep, de o az igazira var... varj te is, es ne jarj olyannal, akival tudod, h hamar szakitotok. atobbi oszttarsaid kapcsolata is bizos rovid
2011. nov. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
70%
figyelj ebben a korban még azt sem tudják mi a szerelem,nehogy már te is utánozni akarod őket,meg lefeküdni egy pasival,gyerek vagy még nincs szükséged párkapcsolatra ahogy a sok 12-16 évesnek sincs, az más hogy a felén végig ment egy fél focicsapat,és mindenkivel " járogatnak", de hidd el nem lesznek ettől se jobbak,se tapasztaltabbak,se boldogabbak, az egész a divatról szól és a versenyről,ki kivel,hányszor,hánnyal,nekem igazi komoly kapcsolatom ami nem szájra puszi,kézfogás,ovis szerelem meg kisiskolás szerelem volt, az először 17 évesen volt majd 18,19 és velük sem jutottam a pettingnél messzebb,mert tudtam nem kell elsietni ahhoz igazi mély szerelem kell,kb 1-8 hét volt amennyit együtt voltam velük, aztán 19 évesen megismertem a (már) vőlegényemet,neki adtam először oda magam és,ő a mai napig az igazi komoly párkapcsolat,ha elég érett vagy magad is rájössz felesleges az utánzás,meg ha nekik van nekem is legyen,ebből jön majd az "osztálytársaim nem szüzek,le vagyok maradva" ezért egy buliban szét teszed a lábad,csak hogyne maradj le
2011. nov. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
77%

Megnézném a te osztályod hallod... Klikkesedés egymás háta között susmus megy élesbe mi? Az ilyen kis taknyosok azok akiknek semmi szociális életük nincs az 1 hetes kapcsolatuk után már örökkön örökké szeretik egymást, tanulásról ne is beszéljünk. A 15 éves alatti a kor legszebb... Amikor a barátok az alapműveltség szókincs alakítása a fontos... Mikor még nem kell semmin problémázni, nincsenek fiúk akik összetörik a szíved... Hova sietsz? kell ez neked? rohadtul ráérsz még bass*za meg a jegesmedve...

17/L

2011. nov. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
én vagyok az osztályba a legokosabb,mások azt se értik mi az a realista-nekem nem azt mondom h kell pasi,mert a tanulással akarok foglalkozni,s ha kijártam a 9-et és átmegyek gimibe,max. akkor kell,csak azt szerettem volna tudni h ez normális-e,és ugylátszik
2011. nov. 15. 20:00
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

én is így vagyok mint te, persze lehetett volna pasim de azok vagy külsőleg/belsőleg nem jöttek be , így várok arra a személyre aki "méltó legyen hogy az 1. barátom legyen" :)

15L

2011. dec. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!