Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ez a lány 10-es skálán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ez a lány 10-es skálán mennyire jön be nektek?

Figyelt kérdés
[link]
2011. ápr. 29. 14:41
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Nekem is az arcával van gondom, teljesen ridegnek tűnik + olyan fehér mint a bóti zsír :D
2011. ápr. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
7. arra következtetek, hogy keskeny a csípője és vékony a lába, de minden más rendben van!
2011. ápr. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
Anonim oldalon mindenki könnyen fikázik, szerintem ha élőben meglátnák ezt a lányt ugyanebben a ruhában, igy ahogy van, csak csorgatnák utána a nyálukat, de csak álmodozhatnak ilyen kinézetű lányokról...Nekik marad a jó öreg "classic hungarian" tipus:Alacsony, segges-cs*csös,zsiros, rövid lábú magyar nő(tiszt. a kivételnek, akinek meg ugye nem inge, az az előző mondatokat ne vegye magára.....)
2011. ápr. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
Ha csak igy nezzuk a dolgot: ezerszer inkabb ezt a lanyt valasztanam, mint egy Pamela Anderson-t, vagy Dundikat!!!
2011. ápr. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

"Anonim oldalon mindenki könnyen fikázik, szerintem ha élőben meglátnák ezt a lányt ugyanebben a ruhában, igy ahogy van, csak csorgatnák utána a nyálukat, de csak álmodozhatnak ilyen kinézetű lányokról..."


- Akkor hogyan magyarázod azt, hogy sokszor magasan pontoznak belinkelt lányokat? Tényleg olyan hihetetlen, hogy egy ilyen nő főleg a divattervezőknek kell, nem az átlag férfiaknak? Nem magadból kellene kiindulnod.

2011. ápr. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Alap lány,nem tud felizgatni, 4 pont és nem több.
2011. ápr. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

"Akkor hogyan magyarázod azt, hogy sokszor magasan pontoznak belinkelt lányokat? Tényleg olyan hihetetlen, hogy egy ilyen nő főleg a divattervezőknek kell, nem az átlag férfiaknak? Nem magadból kellene kiindulnod."


Már leirtam.Akinek nem inge...

2011. ápr. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

Pedig igaza van. Az is tipikusan magyar, hogy amit nem kaphatunk meg, azt a föld alá gyalázzuk, mintha az nekünk alantas lenne.

De ha 100 facér férfihoz odamenne ez a nő, és randira hívná őket, el sem akarnák hinni a meglepődéstől, annyira örülnének. Ez a hideg, "úgyse kellesz" stílus annyira átlátszó.

2011. ápr. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik, az arcával sincs semmi bajom. 9/10 Lehetne kicsit sportosabb esetleg, nem ennyire vékony.

23F

2011. ápr. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
15:46-tal nagyon egyetértek. Bár nő vagyok, de azért elmondom a véleményem. Azért húzzák le mert nem az övék, pedig női szemmel egy kedves, csinos lány.
2011. ápr. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!