Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ez a lány 10-es skálán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ez a lány 10-es skálán mennyire jön be nektek?

Figyelt kérdés
[link]
2011. ápr. 29. 14:41
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
nemtom megmondani pontosan miért ,de számomra nagyon mű arca van persze járnék vele viszont sokáig nemhúzná mert olyan kisugárzása van mint egy tamagocsinak ami folyton csak csipog
2011. ápr. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

10/10

Szép az arca, vékony. Nekem nagyon bejön.:)

Amúgy egy kicsit hasonlít egy lányra akit a buszon szoktam látni.

20f

2011. ápr. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

Tipikus modellalkat. Karcsú, magas gazella. Az ilyen alkaton áll hihetetlenül szépen a legtöbb ruhadarab. Az arca szerintem szép, a frizura rossz hozzá, túl szigorú a vonásaihoz.

Szerintem kérdező örülj az alkatodnak. Akármennyire fujjolják itt anonim, élőben nem hiszem, hogy sokan elküldenének emiatt. (Ez olyan "savanyú a szőlő" eset.)

Nekem sincs alapból rossz alakom, de mivel alacsony vagyok, a legtöbb ruha hülyén áll rajtam.

20/l

2011. ápr. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
sunáznám... 10 pont :) 21/F
2011. ápr. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Nem fog meg, sem az arca, sem a teste.

Legyen 10-ből 4 pont, nem kimondottan sz@r, csak egyszerűen nem az esetem.

2011. ápr. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

"Bár nő vagyok, de azért elmondom a véleményem. Azért húzzák le mert nem az övék, pedig női szemmel egy kedves, csinos lány."


- Férfi szemmel meg nem az. Pont.


Nagyon érdekes, hogy ettől függetlenül rengeteg nőről elmondom, hogy szép, pedig tudom, hogy sosem lehetne "az enyém". (márha bármilyen formában is birtokolhatnánk egy emebrt)

Azt hiszem azok, akik ilyenkor irigységgel vádaskodnak, arrogáns emberek, akik azt hiszik, átlátnak mindenkin, és büszkeséggel tölti el őket, hogy megmondhatják a frankót, miközben a látókörük meglehetősen szűk, és sosem férne bele, hogy más ember gondolkodását megértsék.


Persze, akinek nem inge...

2011. ápr. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
49%
de hülyék vagytok ez egy szépség
2011. ápr. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!