Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan szerelem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan szerelem, hogy nem is ismerjük a másikat?

Figyelt kérdés

Úgy érzem,hogy most először szerelmes vagyok,vagy legalábbis olyasféle érzés,de anélkül,hogy ismerném az illetőt.Lehetséges ez?:)

Hónapok óta tetszik már,rengetegszer gondolok rá,minden egyes nap alig várom már hogy lássam.Ha a közelemben van,vagy ha csak rá gondolok,gyorsabban kezd verni a szívem,iszonyúan zavarba jövök,remeg kezem,lábam,és úgy vigyorgok,mint aki nem normális.Nem találkoztam még hozzá hasonlóval.Majdnem minden pasiban őt látom,őt keresem.Sok helyes pasival találkoztam már,sokan is tetszettek,de hozzá hasonlót még soha nem láttam.Lassan úgy érzem hogy kezdek beleörülni ebbe.


Mindez anélkül,hogy ismerném.Pár dolgot azért tudok róla.Szeretném megismerni,de nagyon félek a pofára eséstől,de úgy gondolom,hogy az én esetemben már mindegy:(


17/L


2011. ápr. 29. 17:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Néha van hogy enni se bírok,pedig nekem világéletemben nagyon jó étvágyam volt,imádok enni,de már az se érdekel.Semmi.Csak Ő....
2011. ápr. 29. 17:17
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyesmi úgy működik, hogy valaki megtetszik és kivetítesz rá bizonyos tulajdonságokat, ezzel együtt az érzéseidet is. Aztán ha megismered majd igazán, akkor vagy nagyjából megfelel az elképzeléseidnek és mélyebb érzések is kialakulhatnak iránta, vagy okoz egy nagy csalódást, hogy nem ilyennek képzelted és azt fogod gondolni, hogy kell a fenének. :)
2011. ápr. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 3 éven keresztül voltam szerelmes egy olyan paliba akit még sose láttam :D Viszont nagyon jól ismertem... Internetes kapcsolat. Aztán a távolság miatt sose találkoztunk és végül elavult a kapcsolat. De még most van hogy gondolok rá, hogy lehet ő lett volna a nagy Ő...
2011. ápr. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerelmes voltam egy 30 körüli nőbe akit hetente 2-3szor látok, együtt megyünk dolgozni,de még egy szót sem beszéltünk sajnos,viszont a vágyat látom a szemeiben:)

22f

2011. ápr. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehetségesnek lehetséges.

Az én sulimban van egy lány, és hasonló dolgokat érzek, amikor látom. Ennyire mondjuk nem intenzív (még jó! van barátnőm és sosem csalnám meg se vele, se mással). Mondjuk úgy, hogy nagyon tetszik nekem és fogalmam sincs, hogy miért. Nem is szép, nincs is önbizalma, de pont ettől annyira aranyos.


Próbálj az illető közelébe férkőzni és derítsd ki, hogy milyen is. :)

2011. ápr. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!