Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hülye vagyok ha arra váropk h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye vagyok ha arra váropk h ehyszer csak szembe jön velem a Nagy ő?

Figyelt kérdés

Már 2 éve nincs komoly kapcsolatom,igaz van vki akivel összejárunk,de mivel az ő részéről nem lehet több a dologból,így ezt is próbálom lezárni.

Sokszor közelítenek hozzám mások,de vmiért nem érzem azt a villámcsapást h igen,vele el tudnám képzelni(azzal a sráccal aki vel összejárunk viszont nagyon isérzem). Ilyenkor mondják h ha arra várok h velem szembe jön a nagy ő akkor hülye vagyok,meg lehet nem egyből alakul kia villámcsapás érzés,hanem késöbb,esélyt kéne adnom. És így soha nem fogom tudni lezárni a dolgot azzal a sráccal akivel összejárunk ha senkinek még csak esélyt sem adok.


2011. ápr. 29. 17:29
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
bocsánat a helyesírási hibákért
2011. ápr. 29. 17:30
 2/16 tetris ***** válasza:
100%

Mindannyian arra várunk, hogy egy szép nap egyszercsak szembejön velünk a nagy ő.

Aztán vagy jön, vagy nem. Szerelmesnek lenni az élet egyik legszebb ajándéka. Csak sajnos arra semmi garancia nincs, hogy megkapjuk-e ezt az ajándékot.

2011. ápr. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én ebben nem hiszek. Mármint abban, amit mondanak neked. Ha első találkozáskor is csak langyos érzelmeid vannak, mi lenne később? Én a villámcsapásos szerelemben hiszek, talán végletes a felfogásom, de nekem bejött. Valószínűleg ezért hiszek benne kitartóan:D
2011. ápr. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

én is azt szeretném ha meglátom és azt tudom mondani h igen benne van vmi,vele el tudom képzelni.

de akik eddig próbálkoztak azok csak helyesek,és kedvesek voltak de sehol az az érzés.

Mindenki azt mondja nekem h esélyt kellett volna adnom. Félek ha így gondolkodok örökre egyedül maradok. Az a srác akivel összejárogatok vagyis járogattam,benne meg van aza plussz,de ő nem érzi azt amit én. nem akarok hiú reményeket kelteni magamba,de már olyan jó lenne ha vki viszont szeretne. De én várok az érzésre,a villámcsapásra,de nem jön :(

2011. ápr. 29. 17:39
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj ezzel az első látásra szerelemmel, meg a nagy ő-vel, hogy egyszerűen meglátunk valakit, aki valamiért nagyon bejön, nagyon vonzó és mindjárt rávetítjük a saját ideálunkat. Aztán az illető vagy hasonlít ehhez az ideálhoz, vagy nem. Az a véleményem, hogy igazán nagy szerelmek kialakulhatnak úgy is, ha elsőre nem ismerjük fel a másikban az Igazit, csak később látjuk meg benne, de ugyanúgy alakulhat ki rossz kapcsolat is a "mesebeli herceggel".

Szerintem adhatnál egy kis esélyt olyanoknak is, akik nem királyfik fehér lovon, "csak" átlagemberek. Legalább annyit, hogy megismerd őket. Ki tudja...


De neked nem is annyira ez a problémád, hanem az, hogy nem tudod lezárni valakivel a kapcsolatodat. Pedig sajnos ez elengedhetetlen ahhoz, hogy valaki mással normális kapcsolatot tudj kiépíteni. Amíg valaki betölti a szíved nem nagyon lesz helye másnak.

2011. ápr. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

a mással felejtek taktikát szeretném kipróbálni,mert egyedül nem megy :S :(

de mást meg vmiért nem engedek közel magamhoz

örökre egyedül fogok maradni ugy érzem :(

2011. ápr. 29. 17:46
 7/16 anonim ***** válasza:
ha valamit nagyon de nagyon akarsz azért se fog sikerülni mert tul eröltted !!
2011. ápr. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ez a "mással felejtés" kockázatos, mert magadnak is és másnak is nagy sebeket tudsz okozni vele. Ez úgy mondom, hogy én megkockáztattam és nekem bevált, beleszerettem az illetőbe és most már el sem tudom képzelni, miért nem szakítottam azzal a másikkal hamarabb...

De ahhoz, hogy ezt csináltam, olyan mélypontra kellett kerüljek, hogy megijedjek tőle és egy olyan döntést kellett hozzak, hogy akármennyire is szerettem a volt páromat, soha ne adjak több esélyt a kapcsolatunknak.

2011. ápr. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

hát szerintem ha egy olyan tulajdonság miatt "nagy ő" valaki, ami első látásra látszik, az gáz.

nem gondolod, hogy ha valaki mellett le akarod élni az életed, azt olyasmik miatt fogod akarni ami a személyiségében rejlik?

nem tudom, hogy melyik romantikus teleregényből származik ez a "villámcsapás", de hogy maximun csak szexuális vágyat jelez, az biztos.

2011. ápr. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ja, 17:44 voltam, meg 17:53 is. :)
2011. ápr. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!