Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok az átlagos testalkatú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok az átlagos testalkatú lányok, akik kigyúrt test nélkül szóba sem állnak egy fiúval, vajon mit szólnának hozzá, ha egyszer ők kapnák szembe ugyanezt az elvárást?

Figyelt kérdés

Köztudott, hogy nagyon sok lánynak mániája a kigyúrt test, anélkül már nem is férfi egy férfi a szemében. Sok esetben ezek a lányok teljesen átlagos tastalkatúak, ők maguk nem rendszeres sportolók.

Nekik hogy esne, ha egyszer a következő történne? Kinéznek egy ilyen álomférfit, majd amikor közelebb szeretnének kerülni hozzá, a srác nyíltan közölné, hogy nem jön be neki, mert: "jócskán van felesleg a hasadon és a fenekeden is javítanod kellene. Menj el aerobic-ra,aztán majd beszélünk. Ha én sportos vagyok, akkor a barátnőm is legyen az!"


2011. máj. 29. 09:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ez szerintem is így van. Lány vagyok, és elég sokat sportolok, pedig nem vagyok kövér. De én is utálom az olyanokat akik attól gizdák, hogy nem csinálnak semmit, meg nem is esznek. vagycsak mennek hányni. Hát gratulálok nekik.
2011. máj. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Gratulálok neked első, elismerésem! Amúgy idősebb korban fokozottan előjön majd a sport előnye, te sokkal jobban fogod majd tartani magadat, mint ők.
2011. máj. 29. 09:57
 3/17 anonim ***** válasza:
Nagyon zokon vennék, biztosan. Ez a másnak a szemében a szálkát.................. esete.
2011. máj. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

hátt nekik egy hatalmas pofára esés lenne....

éss szaladnának visssza a barbiházba...

én renszeresen sportolok...és nekem eddig még sohase volt "kigyurt" pasim és nemis kell (nem többek ők senkitölse..) mert azok apuci luxus kocsiába feszítenek.

2011. máj. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
oké én nem sportolok semmit, de vékony vagyok mégis jobban szeretem azokat a fiúkat akiknek nincs kockás hasuk és esetleg meglehet kicsit markolni a pocakot : ) persze nem sörhasra gondolok :'d de ez amit mondasz, hm érdekes.. biztos megsértődnének és szólnának apucinak : d
2011. máj. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

És akkor nézzük már meg a másik oldalt is! Van egy csómó srác, aki arra bukik, hogy a csajnak nagy feszes melle, és jó kerek segge lapos hasa, hosszú lába legyen. miközben a srácnak egy darab izom sincs a testén, nyeszlett, vékony karjai vannak, alacsony, és még csak nem is jóképű. Nekik anélkül már nem is nő egy nő, hogy nincsen egy 10literes kaniszter a melle helyén?!


Kinéznek egy ilyen csajt, aztán még ők sértődnek meg, ha el lesznek hajtva.


Szerintem a kérdésedben említett jellemzőt mindkét nemre el lehet mondani.


15/L

2011. máj. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Azért mert valaki kigyúrt attól miért feszítene apuci luxus kocsijában :"D Azért ne mossuk össze a kigyúrtat az újgazdag prolival, mert én már sovány srácot is láttam apuci luxos kocsijával villantani, és kigyúrtat is ismerek, akinek egy 22éves Opelja van, amit felújított a két kezével! :)

Bevallom, Én is "kigyúrt" akarok lenne, bár kocka hasam sohasem lesz, mert túl bő a bőröm(30kg fogyás miatt), sokan már most is azt mondják egész széles vagyok(116cm mellbőség), de én szeretnék nagyobb karokat és mellet. Nem azért mert ez gizda, vagy a ribik miatt akik erre mennek, hanem mert régen kövér voltam, és mindig is vágyam volt, hogy egyszer jól nézzek ki(magamat elfogadjam), és nekem ehhez ez kell. És no lám, én sem vezetem apuci luxuskocsiját! Nekünk is csak egy 14éves családi autónk van, amit akkor vezetek, amikor Apámnak segítek a munkában, amúgy meg egy kis kék 14éves bevásárló kocsit szoktam használni, ami aztán nem villantós verda :D

Szóval a kigyúrtság szerintem nem baj, nem lesz tőle rossz vagy negatív karakter az ember, ráadásul én magamért csinálom (nyilván tapasztalom, hogy mióta csinálom, pozitívabbak a hölgyek visszajelzéseik), de ettől függetlenül nem várom el a lányoktól, vagy nem csak azok a lányok tetszenek akik rendszeresen sportolnak vagy sportosak. És szerintem egy lány sem várhatja el, vagyis, nem az elején, mert ha ez alapján jön össze vele, akkor egy felszínes kapcsolat lesz. Ha tényleg a belsőjét szereti, és már együtt vannak, és akkor mondja egy lány, hogy "Drágám, szeretném ha kicsit járnál edzeni/futni/mozogni", akkor abban nincs semmi kivetni való, mert csak szeretné ha az akit szeret, vonzóbb legyen. (Bocsi a sok OFF miatt :$)

19|F

2011. máj. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én már jártam jó testű pasival,járt gyúrni,tényleg tökéletes volt,még a mérete is rendben volt.De én mindig valahogy gátlásos voltam mellette az ágyban,hiszem volt rajtam felesleg.Szóval ezeknek a kigyúrtaknak is bejön némi pluszsúly és a szép nőies idomok ugyanúgy,mint a csontsoványoknak.

Igazából nyílván ha összejönnék egy ilyennel,akkor tudnám róla,hogy nem mondana nekem ilyet!Ha mégis,hát elküldeném a k.a-ba:D

2011. máj. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A lányokkal szemben meg az az elvárás, hogy vékonyak legyenek és ezt még a nagyobb darab pasik többsége is elvárja. Nem mindenki, de nagy többségük.

Szerintem azok a sportos pasik, akik a sportos alakú lányokat szeretik, általában el is várják, hogy a barátnőjük így nézzen ki és ezt azért valahogy közlik is velük.

Csakhogy sok izmos pasi tényleg szereti azokat a lányokat, akik kicsit husisabbak. Azt mondják, ha kemény izmokat akarnának fogni, akkor magukat fogdosnák. :D

Ha pedig ez utóbbi eset áll fenn és az izmos fiút nem zavarja, ha a barátnője nem sportos, akkor téged mit zavar? Ha ők így boldogok.

2011. máj. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Most mi a problémád kérdező?....az a baj h valakinek tetszik a kigyúrt test és olyannal akar összejönni aki nagyon bejön neki?...féltékeny vagy h neked nem jönnek össze az izmos pasik?.....nem értelek most az izmos pasi is ugyan olyan ember mint te én vagy akárki más, se több se kevesebb.....attól h valaki eljár edzeni mert nem elégedett magával, bizonyítani akar magának vagy környezetének attól ugyan az az ember marad belsőleg még ha külsőleg változik is......én is 3 éve edzek de nem változtam egóra se meg arcra sem hanem ugyan az maradtam.......és ha egy lány csak izmos pasival akar összejönni miért baj?....ha nekem csak a vékony lányok tetszenek én is csak olyannal fogok összejönni nem?...amúgy ha már valakivel összejövök akkor az eleve azt jelenti h úgy szerettem bele ahogy kinéz nem kell rajta változtatni. Ha meg felkap 5-10 kilót és felhívnám a figyelmét h jöjjön elvelem kondiba nem hinném h sértődés lenne belőle mert a nők olyanok h 1 dkg feleslegtől már rosszul vannak meg fogyni akarnak szóval szerintem eljönne velem
2011. máj. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!