Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok szerintetek férfias,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek férfias, "szexi" egy sebhely valakinek az arcán? Mit gondolnátok ha valakin meglátnátok egy sebhelyet?

Figyelt kérdés

most vonatkoztassunk el attől hogy a olyan emberekről linkelek képeket akik alapból is népszerűek a nők körében, de ilyenekre gondoltam:

[link]


[link]


2011. ápr. 29. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van amikor iszonyat szexi, pedig mondjuk nem kellemes az emléke. De ne kérdezd miért.20//l
2011. ápr. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
olyan rossz fiús :PP
2011. ápr. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezek sebek, nem sebhelyek. A sebhelyek maradandóak..
2011. ápr. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
rendben akkor sebek, igazad van.de a lényeg ugyanaz, az eddigi válaszadóknak tetszik.további véleményeket érvekkel továbbra is várok.
2011. ápr. 29. 20:22
 5/9 anonim válasza:
100%
Én xy évet boxoltam és a barátnőimnek kimondottan tetszett hogy monoklim van :D biztonságérzetet ad nekik hogy nem egy béna aki ha baj van máris fut el. eggyet értek az elöttemszólóhoz Rosszfiús...
2011. máj. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nos, egy ronda pasin hiába lesz sebhely, nem teszi széppé. Ugyanúgy egy jóképű hapsit sem csúfít el egy sebhely... A másik, hogy mindig az adott személyiség a döntő. Ha te elfogadod a sebhelyedet, és úgymond még büszke is vagy rá :) akkor más is elfogad vele, és szexinek tartja. Ha viszont kisebbségi érzésed van miatta, akkor másnak sem fog tetszeni.
2011. máj. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy 15 centis sebhely van az alkaromon és én büske vagyok rá mert tudom hogy egy lányt védhettem meg.
2011. máj. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Az alkar nem arc :). Nekem az arcomon van egy műtéti heg ami nem kicsi, de soha semmilyen hátrányom nem származott belőle (előny se) ott van kész. Maximum megkérdezik mi történt na bumm. Szépen kamuzok valami mókásat majd elmondom az igazat (amit persze már nem hisznek el, de na :D) Szóval a lényeg egy heg nem befolyásol semmit. 19F
2011. máj. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
én imádom a hegeket... :) szépek. :D magamon is szeretem. :D
2011. máj. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!