Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mennyire jönnek be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire jönnek be a gitáros srácok?

Figyelt kérdés
Miért vannak annyira oda érte, és mi kell még mellé személyiségén kívül h bejöjjön ?:)
2011. ápr. 29. 23:12
 1/10 anonim ***** válasza:
részlet kérdés. nekem volt gitáros barátom, igaz még csak akkor tanult gitáron játszani. nem voltunk sokáig együtt, de ehhez a gitárnak semmi köze. ez így hülyeség.
2011. ápr. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez csak egy rajz, nincs olyan hogy gitáros srác, az egy hobbi. A ping-pong is egy hobbi, azért nem lesz jobb egy pasi, mert hetente 2 délutánt ping-ponggal tölt.
2011. ápr. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

hát valamilyen szinten első ránézésre azért sokkal vonzóbb ha egy pasi játszik egy gitáron és tépi a húrokat,főleg ha ezt még megyőzően is csinálja,mintha értene az egészhez. persze egy kapcsolat lényege nem ezen fog múlni, de biztosan nagyon imponálóan hat egy lány számára...vagyis igen rám is nagyon : D

16/L

2011. ápr. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak akkor jön be a lányoknak, ha jóképű. Én hiába gitározok, nem jövök be senkinek, mert ronda a pofám :P
2011. ápr. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nah... szerintem ezt így nem jól fogod fel. Ne azért gitározz mert az vonzóvá tesz. Van amikor igen, van amikor nem. Én gitározok már jó 4-5 éve és igazából szarok rá h ez mennyire vonzza a csajokat. Irónikus viszont, hogy sok olyan embert ismerek aki egy kis nyomorék műmájer gyökér, tud 4-5 akkordot oszt kész és rajonganak érte. Én speciel metálzenét játszok (malmsteen hogy legyen hova tenni) Viszonylag otthon mozgok az elméletben és szépen játszok. És szerinted ki értékeli?...
2011. ápr. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, kicsit vonzóvá tesz, de ez nem elég. :)
2011. ápr. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
3 éve gitározom, 8hónap bass, igazából sosem azért gitároztam vagy vettem elő a gitárt h rajoljak vagy hasonló, egyszerűen szeretek és szeretnék vele vmit elérni, célt :D csak kiváncsiság volt :)
2011. ápr. 30. 11:26
 9/10 A kérdező kommentje:
+inkább rockosabbakat játszom, rock/rnr/hard rock/metal én is :)
2011. ápr. 30. 11:27
 10/10 anonim ***** válasza:
Én anno egy tök szép lány ismerősömmel jöttem össze azzal, hogy kimentem hozzá tanítgatni gitározni és iszogatni. Amúgy teljesen hidegen hagyja mindet szerintem.
2012. márc. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!