Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek egyáltalán ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek egyáltalán ilyen nők? Hol vannak?

Figyelt kérdés

Nekem egy olyan lány kell, akit csodálhatok, akire felnézhetek, aki vigyáz rám, megvéd és akinek a karjaiban biztonságban érzem magam, aki izgalmat hoz az életembe, aki határozott, tudja mit akar, akihez odabújhatok ha szomorúság ért, és aki támogat ha nehéz helyzetben vagyok.


26 éves férfi (szűz)


2011. ápr. 30. 00:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nekem pont ilyen volt a barátnőm,aztán elhagyott egy olyanért akit nem is ismer.
2011. ápr. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Vannak még ilyen lányok biztos csak keresgélni kell...

Viszont eddig még ebböl kifolyólog nem volt barátnőd?

2011. ápr. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
77%
Ez olyan mint egy tipikus női elváráslista. Valamiféle paródia ez a kérdés?
2011. ápr. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
46%

00:27


Bazz, miért ne lehetnének elvárásai? Talán a nőknek nincsenek a férfiakkal szemben? Még több is van..


Ezek meg teljesen alap, érzelmeken alapuló elvárások... De ha neked nehezedre esik kimutatni a szereteted, akkor veled van a baj, nem pedig a kérdezővel...

2011. ápr. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 napietus ***** válasza:
hát nem tudom. én ezeket várom el egy férfitól. de biztos vannak ilyen típusú lányok :)
2011. ápr. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:27


Randizgattam az elmúlt 2 évben, de nem találtam ilyen lányt. Egyébként talán lehetett volna, nem hiszem hogy olyan csúnya lennék, hisz magas alkat vagyok, azt állítólag szeretik a lányok.

2011. ápr. 30. 00:38
 7/20 anonim ***** válasza:
86%

'Nekem egy olyan FÉRFI kell, akit csodálhatok, akire felnézhetek, aki vigyáz rám, megvéd és akinek a karjaiban biztonságban érzem magam, aki izgalmat hoz az életembe, aki határozott, tudja mit akar, akihez odabújhatok ha szomorúság ért, és aki támogat ha nehéz helyzetben vagyok. '


így nézve egy lány kívánság listája

2011. ápr. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
51%

és ezeket miért ne várhatná el viszont egy férfi?


ja, mert a férfi az meg se szólaljon, annak egy érzéketlen tuskó fadarabnak kell lennie...a férfinak nincsenek rossz napjai, a férfit nem kell bátorítani, a férfi az csak kummogjon magába....mondjatok még ilyen okosságokat

2011. ápr. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
43%
úristen..vmiért nem csodálkozom,hogy nem találtál még párt magadnak...a kommenteid alapján nem lehetsz vmi férfias egyéniség..és mégis mi ez a sok elvárás???
2011. ápr. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
mert a nőknek aztán nincsenek sok elvárásai, á, dehogyis....-.-
2011. ápr. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!