Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek egyáltalán ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek egyáltalán ilyen nők? Hol vannak?

Figyelt kérdés

Nekem egy olyan lány kell, akit csodálhatok, akire felnézhetek, aki vigyáz rám, megvéd és akinek a karjaiban biztonságban érzem magam, aki izgalmat hoz az életembe, aki határozott, tudja mit akar, akihez odabújhatok ha szomorúság ért, és aki támogat ha nehéz helyzetben vagyok.


26 éves férfi (szűz)


2011. ápr. 30. 00:21
1 2
 11/20 napietus ***** válasza:
44%
szerintem a kérdezői kicsit "nőies" férfi (már belsőleg értem). és keres maga mellé egy "férfias" nőt (nem úgy, hogy huszáros bajusza van, hanem szintén természetét tekintve). szerintem fog találni magához valót. nem ő fogja hordani a nadrágot, de neki így jó, ha a másiknak is, nincs ezzel semmi baj. csak nehéz ilyen nőt találni. de nem lehetetlen :). a Vaslady-nek is volt férje...
2011. ápr. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

miért akarod lánnyal megvédetni magad?ezt nem tudom összerakni.nameg nehezen megfoghatóak ezek a kifejezések ogy biztonságot ad izgalmat hoz határozott

az én elvárásaim egyszerűek mint az egyszer egy:

legyen fehér(idegen rasszok nem tetszenek)

legyen nálam alacsonyabb(ha velem egymagas az se jó mert magassarkúban úgy is nagyobbnak tűnik)

legyen nagyobb a melle mint az enyém

2011. ápr. 30. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Egy nő védjen meg téged és vigyázzon rád?

Elég puhány lehetsz és gyáva ha nem mered magad megvédeni és egy nő mellett érzed magad biztonságban.


Kezdj el gyúrni vagy harcművészetet tanítani hogy te tudj megvédeni egy nőt ne neki kelljen téged.

2011. ápr. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nem a fizikai védelemre gondolok (egyébként gyúrok, szóval nem vagyok gyenge), itt inkább arra gondolok, hogy tudjon gondoskodni rólam, hogy tudja mi a jó nekem, és arra tereljen.
2011. ápr. 30. 09:04
 15/20 anonim válasza:
100%

tudjon gondoskodni rólad? 26 évesen magadról kéne gondoskodnod.

mellesleg a nőt, akit keresel azt anyunak hívják ;)

2011. ápr. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 napietus ***** válasza:
11.34 nagyon jól leírtad. de továbbra is azt mondom, meg fogja ő találni a párját. vannak nagyon erős, határozott típusú nők, anyám is ilyen. apámmal két dudás volt egy csárdában, azért nem sikerült a házasságuk. de a második férjének emg pont ilyen "anyacsászárnő" típusra volt szüksége, és már 15 éve nagyon jól megvannak. kiegészítik egymást.
2011. ápr. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Biztos találsz magadnak lányt de nekem az ilyen pasiktól a szőr feláll a hátamon.
2011. ápr. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Tudok magamról gondoskodni, egészségesen élek, de szeretném azt, hogy ha például sokáig fent maradok este, akkor szóljon rám, hogy ideje lefeküdni, stb.
2011. ápr. 30. 12:52
 19/20 anonim ***** válasza:
szóljon rád hogy ideje lefeküdni???a mézeshetek alatt még mindenki cukiságnak tartja ezt az ugymond odafigyelést de egy megszürkült házasságban általában az ilyen beszólások indítják el a családi ribilliót
2011. ápr. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen érthető ez a fajta elvárás, igény az odafigyelésre. Igenis ez jól esik. Én is szeretnék ilyen fajta bensőséges harmóniát, el sem tudok nélküle képzelni egy kapcsolatot. Persze én lányból vagyok, ezért nekem érthető a köz szemében.:) Én nem gondolom, hogy ettől kevésbé lenne férfias valaki, ha kifinomultabb a lelke.

Sőt, örülök, hogy akad még ilyen!:)

2011. ápr. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!