Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk titeket zavar, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket zavar, ha egy lánynak kicsit nagyobb feneke van?

Figyelt kérdés
Én elég vékony vagyok,mégis azért a fenekem az nem valami kicsi,engem picit zavar is ez. Mondjuk tény,hogy jobban örülök neki,mintha tök lapos lenne:) De akkor is kicsit nagynak találom..
2011. ápr. 30. 13:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten tetszik, ha egy Nönek kicsit nagyobb, formás feneke van.
2011. ápr. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nagy bőröndbe jó pakolni
2011. ápr. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem rossz a formás, kicsit nagyobb fenék. Az nőies.
2011. ápr. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
én se vagyok dagadt, inkább olyan átlagos vagyok, de abból inkább a vékonyabb fajta... (szóval érted.. :D) és nekem se kicsi a fenekem, szerintem nagy, de a barátom szerint meg pont jó, és imádja :) és eddig max. csajoktól hallottam, hogy leszólják, a fiúknak eddig mind tetszett.
2011. ápr. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, de válaszolok. Ha még nem aránytalanul nagy, hanem tényleg egy kicsit, az beindítja a pasik fantáziáját. Az összes egy nagy, kerek fenekű, vékony lányra vágyik. :)
2011. ápr. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem az összes vágyik nagy seggre...
2011. ápr. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem is a kicsit nagyobb fenék tetszik :)
2011. ápr. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Miért, te egy lapos fenekű lányra vágysz? Nem azt mondtam, hogy orbitális, hanem hogy kicsit nagy, még arányosan.
2011. ápr. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem, sőt, kimondottan, izgatónak találom. F.
2011. ápr. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Futurare ***** válasza:
A 90-60-90 arány az ideális egy nőnél. Én speciel a szélesebb, teltebb fenékért vagyok oda. 90-65-100 az arány kb. nálam. Ha az arány 90-50-110, az a "birodalmi lépegető", olyan ne legyél!
2011. ápr. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!